Zuzana Dubnová

Krásná česká zpívající pianistka s širokým repertoárem Vám zahraje jazzové standardy, popové hity i světové evergreeny.

Nejčastěji ji můžete vidět a slyšet sólo ve vyhlášených pražských hotelích, kavárnách a klubech. Ve formani Duo Gran spolu se saxofonistou Boryšem, nebo ve vícečlenné sestavě její vlastní kapely doplněné o kontrabasistu, bubeníka a zpívajícího kytaristu. Tato kapela Vám navodí příjemnou atmosféru nejrůznějších firemních večírků a nevšedních akcí.

Na nahrávkách také uslyšíte jazzové standardy v podání Zuzany Dubnové a francouzské šansony v interpretaci Natalie Melníkové.

Zuzana Dubnová je ideální volbou až už máte svatbu, firemní večírek nebo sháníte hudba do své restaurace, hotelu, kavárny …

Klavírní koncerty v pražském obchodním centru Chodov
V obchodním centru Chodov lze v říjnu každý pátek a sobotu od 15 do 17 hodin vyslechnout klavírní koncert. Klavíristka Zuzana Dubnová tu zahraje V pátek 21. října tu známé i méně známé písně zahraje klavíristka Zuzana Dubnová.

Hudbu si mohou návštěvníci vybrat podle vlastního vkusu, neboť každý týden je zde připravený jiný styl. V říjnu byla k slyšení klasická hudba (20. 10.), připraveny jsou i světové evergreeny (21. 10. a 28. 10) a na závěr zazní jazz (29. 10.).

“Vystudovala jsem konzervatoř Jaroslava Ježka a od té doby se aktivně živím hudbou. Na svých koncertech většinou hraji na piano a zpívám.
Celý článek zde

Další fotografie

Napište nám

12 + 9 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.