Živý Jukebox

Živý Jukebox – party kapela

Kapela Živý Jukebox roztančí publikum na každé akci! Hodí se na svatbu, ples, narozeninovou party, firemní večírek, městské slavnosti, na festival, do vinárny a další eventy. Rádi přijedeme zahrát i vám!

 

Proč Živý Jukebox promění vaši akci v jedinečný zážitek?

  • Splníme každé hudební přání! Máme v repertoáru přes 5000 písní a neustále přibývají další.
  • Hrajeme už dlouhé roky! Historie kapely se začala psát už v roce 2009!
  • Kapela vystupuje ročně na stovkách eventů!

Ne nadarmo profesionální zábavová kapela nese stejné jméno jako celá naše agentura. Živý Jukebox vznikl původně jako duo (Honza Roušar a Václav Tobrman). Plnili jsme hudební přání na svatbách, plesech, eventech a postupem času jsme měli už tolik poptávek, že jsme nemohli stihnout všem vyhovět. Začali jsme tedy oslovovat další profesionální muzikanty…

Party band, co má šťávu

Dnes nás můžete vidět na svatbách, plesech i firemních eventech ve dvou alternacích: Kapela Živý Jukebox v čele s pianistou roku a zpěvákem Václavem Tobrmanem nebo se zpívajícím imitátorem a kytaristou Honzou Roušarem. Ve výjimečných případech se na jednom jevišti sejdou oba dva interpreti a to je potom teprve jízda.

Vyberte si nástrojové obsazení!

Můžeme vám zahrát jako duo, trio, kvartet nebo kvintet. Nejžádanější sestavou bývá  kvartet ve složení: klávesy+zpěv, kytara+zpěv, bicí souprava, saxofon/housle. Kvintet doplňují zpěvačky, ke kterým patří Veronika Bergmanová, Gabriela Plíšková, Petra Barešová nebo Barbora Šampalíková.

Zjistěte o nás víc!

Píšou o nás! Chcete se dozvědět, jak se člověk od hudebních začátků dostane až k projektu, jako je Živý Jukebox, co vlastně nabízíme a jaké otázky byste si měli položit při výběru večerní kapely na svou svatbu? Na tyto otázky odpovídal zakladatel Honza Roušar v rozhovoru.

Úspěšné akce s Živým Jukeboxem…

Napište nám

12 + 13 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.