Webové stránky, písničky na přání, stream, foto, video, voice-over, grafika …

Živý Jukebox – webové stránky, písničky na přání, streamy, fotky, videa, grafika atd.
V rámci pandemického roku jsme i my, stejně jako mnozí kolegové z oboru přemýšleli, co budeme dělat, když možnosti vystupování jsou velmi omezené.

Ve spolupráci s našimi kolegy z oblasti IT, copywritery, grafiky, fotografy, kameramany, herci a v neposlední řadě s muzikanty a spolupracujícími nahrávacími studii jsme vytvořili nové agenturní stránky www.zivyjukebox.cz, jejichž návštěvnost stále stoupá. Napadlo nás nabídnout tyto naše služby i Vám.

Ano, naší hlavní specializací je a stále bude zajišťování programu na akce jako jsou svatby, plesy, soukromé a firemní večírky a další eventy.
V současnosti však často realizujeme zakázky na základě poptávek typu:

–      Líbí se nám Vaše svatební píseň pro Denisu a Tomáše a rádi bychom Vás poprosili o složení písničky pro našeho kolegu k narozeninám.
–      Narazili jsme na Vás web a chceme pro naše svatební hosty vytvořit jednoduché svatební stránky, kde bychom měli vše v bodech (adresu, časy, program, tipy na dary apod.)
–      Dobrý den, hráli jste nám na firemním večírku, tentokrát potřebujeme fotografa pro nafocení našich produktů do katalogu.
–      Budete nám hrát na svatbě, a ještě uvažujeme o svatebním klipu, doporučíte nám prosím kameramana?
–      Dobrý den, dostalo se k nám vaše CD „6 písní Prahy 6“ a rádi bychom Vás oslovili za účelem vytvoření naší firemní hymny a nahrání originální hudby, která by hrála zákazníkům do telefonu při volání na naše call centrum.
–      Potřebujeme namluvit reklamní spot nebo 20 vteřinový voice-over do rádia.

Všechny tyto služby, které nabízíme svým stálým klientům, bychom rádi nabídli i Vám.
Neváhejte pište na e-mail rousar@zivyjukebox.cz nebo volejte na (+420) 604 733 853.

Další fotografie

Napište nám

GDPR (pro přečtení klikněte)