Zdeněk Dvořák (DJ Zdeňa)

DJ Zdeňa, vlastním jménem Zdeněk Dvořák, působí na české klubové scéně jako DJ a moderátor od roku 1995.

Během prvních tří let se učil řemeslu DJingu nejlepších kolegů DJs na Vysočině, ze které pochází a od roku 1998 pravidelně vystupuje na diskotékách a klubech.

V roce 2001 dostává nabídku hostování od vyhlášeného klubu v Jihlavě a o rok později stálé angažmá jako rezidentní DJ, kde působil po dobu dalších čtyř let. Díky tomuto angažmá, dostává nejrůznější nabídky od jiných diskoték a pokládá si otázku „Kde hrát dřív“?

Po roce 2009 směřují jeho kroky do hlavního města Praha, kde při společné práci pro společnost Heinz, kde se seznamuje s muzikantem Honzou Roušarem, který v tentýž rok zakládá hudební agenturu s názvem Živý jukebox. První spolupráce přes Živý Jukebox začíná stálou hudební produkcí pro hotel Dolce Villa.
Ve stejném roce pak pravidelně hraje v rekreačním středisku Stará Živohošť.

Zdeněk Dvořák vlastní profesionální zvukovou a světelnou aparaturu, kterou se snaží každý rok rozšiřovat a vylepšovat. Má přehled o aktuálním dění v hudebním businessu a sleduje současné trendy.

Sám o sobě říká: „Mám rád výzvy. Čím víc je specifická a náročná poptávka, tím víc je potřeba neustálé zdokonalování v naší branži, a i když už mám patnáctiletou praxi, stále se učím novým věcem.“

„Rád hraju písně na přání a těší mě, když je klient spokojený a třeba si mě objedná znovu“.

DJ Zdeňa hraje na svatbách, narozeninových párty, firemních večírcích a neposlední řadě pro děti na „Piškotékách“. Dále ho můžete vidět za mixpultem jako zvukaře, nebo i mikrofonu jako moderátora.

Další fotografie

Napište nám

4 + 9 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.