Žaneta Pelcová

Saxofonistka Žaneta Pelcová

Saxofonistka Žaneta Pelcová

Žaneta Pelcová je česká pop-funková saxofonistka, která vystupuje s předními kapelami i sólisty. Byla dlouholetou členkou kapely The Tap Tap, spolupracovala s Vladimírem Hronem, Anetou Langerovou, Jaroslavem Svěceným i Priscillou Presley. Poslechněte si její umění na vlastní uši!

 

Proč Žaneta Pelcová zazáří na vaší akci

  • Široký repertoár: Její oblíbené žánry jsou pop a funk, hraje ale také s rockovou kapelou Kutheil+Live band a zahraje melodie napříč žánry.
  • Ozdoba všech akcí: Tóny jejího saxofonu vytvoří jedinečnou atmosféru na svatbách, firemních akcích, narozeninových oslavách i plesech.
  • Zkušenosti z ČR i zahraničí: Zářila na pódiích po celé České republice i za jejími hranicemi. S kapelou The Tap Tap vystupovala v Moskvě, Izraeli, Bruselu či Londýně a dokonce osm let spolupracovala s Cruise Line AIDA Entertainment a hrála cestujícím zaoceánské lodi napříč světadíly.

 

Na jednom pódiu s Anetou Langerovou i Priscillou Presley

Saxofonistka Žaneta Pelcová vystudovala Konzervatoř Jaroslava Ježka v Praze pod vedením Jaroslava Plačka hlavní obor a improvizaci u Štěpána Markoviče. Následně pokračovala studiem na Mezinárodní konzervatoři u Rostislava Fraše. Už během studia na Konzervatoři účinkovala v divadelním představení Kdekdo to rád horké v Městském divadle Kladno.

Během své dlouholeté kariéry doprovázela celou řadu známých hudebníků, například Vladimíra Hrona na vánočním turné, Anetu Langerovou, s Českým národním symfonickým orchestrem (ČNSO) a Priscillou Presley absolvovala turné v rámci show Elvis Presley Live on Screen. Jako sólistka od roku 2017 spolupracuje na pěvecké soutěži Sanremo Junior CZ/SK a angažuje se v několika projektech, například Big band Petra Svobody & SaxyGirlsLine, Golden Big Band Prague, Petr Kutheil Live Band,  Zámecký kvartet, Phenomenal Angels and DJ’s show, Krucipüsk a nově od května 2019 Modern Collegium Prague orchestra.

Žaneta patří mezi muzikanty, kteří každou akci pozvednou na vyšší level!

Saxofonistka Žaneta Pelcová

Napište nám

1 + 14 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.