Viktoria Englberth

Viktoria Englberth

Viktoria Englberth

Začala se věnovat hře na housle v šesti letech. Vystudovala Pražskou konzervatoř ve třídě koncertního mistra České filharmonie Jiřího Vodičky a později absolvovala obor hra na housle na HAMU ve třídě doc. Bohuslava Matouška. Viktoria je absolventkou mistrovských houslových kurzu Václava Hudečka a Bohuslava Matouška.

 

Proč si objednat houslistku Viktorie Englberth?

  • Zúčastnila se mnoha hudebních festivalů, například v Belgii, Rusku, Německu a České Republice. K jejím zkušenostem patři mnoho sólových vystoupení s orchestrem nebo s kvartetem. Na mezinárodní soutěži E.Glebova (Grodno, Bělorusko) se umístila na prvním místě.
  • V dnešní době se Viktoria věnuje jak klasické hudbě, tak i populární. Byla součástí koncertu Leoše Mareše v O2 aréně v roce 2019. D
  • Doprovázela na pódiích pěvce Andrea Bocelli nebo Plácido Domingo, Uli Roth ze skupiny Scorpions, v Čechách pak Daru Rolins nebo Davida Kollera.

Eterea trio | Sólo na hudební podklady | s DJs

Viktoria Englberth vystupuje s populárním Eterea triem, které je také v nabídce naší agentury. Vidět a hlavně slyšet ji můžete také sólo na hudební podklady nebo ve spolupráci s našimi DJs.

Napište nám

13 + 6 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.