Veronika Sax

Veronika Sax

Veronika Dražková vystupující pod uměleckým jménem Veronika.SAX je saxofonistka se silným vášnivým přístupem k hudbě a uměleckému vyjádření. Od svých patnácti se intenzivně věnuje hře na saxofon. Vystudovala konzervatoř Jaroslava Ježka a v současné době pokračuje ve studiu na HAMU.

Možnosti a varianty vystoupení

Veroniky vystoupení jsou vhodná pro různé příležitosti, včetně svateb, firemních večírků, narozeninových oslav a klubových akcí. Nabízí široké spektrum možností, které se skládají z následujících tří variant:

1. Saxofon
V této sólové konfiguraci nabízí emotivní sólové vystoupení na saxofon s hudebními podklady.

2. Saxofon + DJ
Tato kombinace je ideální pro ty, kteří si přejí spojení živé hudby s moderním mixem.
Saxofonové linky se prolínají s rytmy DJs a vytvářejí nezapomenutelný zážitek na tanečním parketu.

3.Saxofon + kytara / piano / zpěvák / zpěvačka / kapela
Kombinace saxofonu s kytarou nebo pianem nabízí šíři zvukového spektra, interakci mezi hudebníky, flexibilitu v žánrové rozmanitosti, plnost zvuku, a také estetický a vizuální efekt na pódiu.

Interakce s publikem

Všechny tyto možnosti obohacuje interakcí s publikem. Ráda se přizpůsobuje atmosféře a svým jedinečným přístupem k hudbě se snaží vytvořit osobní a nezapomenutelný zážitek pro každého posluchače. Díky svému bohatému repertoáru, který zahrnuje širokou škálu žánrů, jako je pop, jazz, soul, funk a další, je schopná vyhovět různým hudebním preferencím.

Další fotografie

Napište nám

12 + 8 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.