Veronika Linhartová (VERU Violin)

Veronika Linhartová (VERU Violin)

Veru je houslistka, zpěvačka a performerka. Celý život se věnovala velmi intenzivně studiu hudby. Jako absolventka Pražské konzervatoře své pódiové a interpretační zkušenosti prohlubovala na mistrovských houslových kurzech např. Gabriely Demeterové či Václava Hudečka. Na základech klasického hudebního vzdělání si vytvořila široký svět tvořivosti. V roce 2016 ji oslovila Cirk la Putyka a stala se součástí cirkusové rodiny. Dnes má na kontě ve tvorbě živé hudby a hudební spolupráci řadu nejen novocirkusových představení. Aktuálně jí můžete vidět v představení Runners, které slaví mezinárodní úspěchy. Veru navazuje studiové i koncertní spolupráce s interprety nejrůznějších žánrů (Michal Pavlíček, Zvíře jménem podzim, Michael Bubblé, Petr Nikl). Jedna z dlouholetých multižánrových spoluprací byla v triu Inflagranti, kde si osvojila hru na elektrické housle. Nyní je hrdou členkou smyčcového tria Eterea a novocirkusové kapely CLPBND.

Koncertní varianty:

 • Vaše večerní hudební menu
  Sháníte smyčcový doprovod na slavnostní večeři nebo jinou společenskou událost? Klidný set světových hitů v podání mnoha smyčců, ale jen jediné houslistky. Že by kouzlo? Dovolte si malý zázrak.
  Je možné zajistit i vystoupení obohacené o doprovod šarmantního klavíristy.

 • Horečka (nejen) sobotní noci
  Nabitá show plná největších hitů, která Vás zvedne ze židle. Osobité energické pojetí oblíbených písní rozproudí každý večírek. Chcete víc? Smyčcovou party mohou okořenit beaty a melodie chorobně sympatického DJ N’zyma.
 • (Před)vánoční nálada

  Speciální dárek pro Vaši akci nebo vánoční večírek.
  Koncertní set vánočních hitů, klasiky a českých koled. Zapomenete na předvánoční shon a naladíte se na adventní čas.

 • Romantika jako z filmu
  Každý píšeme svůj vlastní romantický příběh, a proto Váš obřad doprovodím písněmi, které si zvolíte, protože jsou důležité právě pro Vás. Šťastný konec a dojaté příbuzenstvo zaručeny.

Fotky z akcí

Napište nám

9 + 12 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.