Václav Tobrman

V roce 2013 získal Václav Tobrman třetí místo v prestižní soutěži Pianista roku, v roce 2014 opět postoupil, a získal tak druhé místo v této soutěži.

Václav je i skvělým učitelem hudby. Soukromě vyučuje hru na piáno, klávesy, kytaru, ukulele a zpěv. Působil jako uznávaný pedagog na Mezinárodní konzervatoři Praha, Taneční konzervatoři Praha, VOŠ Herecké Praha a ZUŠ Harmony.

Ani komponování není Václavovi cizí. V poslední době se věnuje tvorbě reklamních znělek, firemních motivačních písní, scénické hudby k divadelním představením, filmové hudbě a vytváření nejrůznějších narozeninových a svatebních písní podle přání zadavatele.

Svým klientům se snaží vždy maximálně vyhovět a je otevřen všem hudebním přáním. Živý Jukebox je i název našeho agenturního cover-bandu, v jehož čele Václava uvidíte nejčastěji v alternaci s výjimečným imitátorem hlasů a kytaristou Honzou Roušarem nebo například se saxofonistou Bharatou Rajnoškem, který patří mezi českou dechařskou špičku.

Václav navíc spolupracuje i s Divadlem Na Fidlovačce a Divadlem na Jezerce, ve kterém hraje roli Cosmé McMoona v představení ‚Je úchvatná‚.

Václav odehrál a odzpíval bezpočet svateb, oslav a firemních večírků. Během let strávených u piána se počet skladeb a písní všech žánrů v jeho repertoáru rozšířil na cca 5000!

Pokud hledáte reprezentativního umělce pro jakoukoliv příležitost, tak jste ho právě našli – je jím Václav Tobrman!

Další fotografie

Napište nám

4 + 13 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.