The Elevators

zivyjukebox.cz - The Bugles

The Elevators

Skupina The Elevators vznikla v roce 2017 a za krátkou dobu se dostala na českou špičku mezi párty kapelami.
Hlavní silou The Elevators je jejich energie. Vzhledem k tomu, že spolu všichni členové často hrávají už prakticky od dětství, chemie mezi hráči je nepochybně znát a dál se přenáší na nadšené publikum. Další silnou stránkou je schopnost pozvednout téměř jakoukoliv akci. Však taky jejich slogan zní „Buď párty nebo nic.“ Rádi při hraní využívají zkušenosti, které nabyli během působení po boku hudebníků jako Ewa Farna, Vojta Dyk, Ota Balage, Michal Pavlíček, 7krát3, Eva Burešová nebo Monkey Business. Skupina každý rok pravidelně objíždí celou republiku, a to hlavně v létě v období svateb.

Od Karlových Varů přes Lipno, střední Čechy až po Krkonoše i jižní Moravu – tady všude The Elevators pomáhají přinést nezapomenutelnou atmosféru do významných dnů. Někteří svatebčané si kapelu dokonce oblíbili tak moc, že si ji mezi přáteli vzájemně předávají jako štafetu na své další svatby. Mezi bývalé klienty patří mj. úspěšní podnikatelé, hokejisté z NHL i významné osobnosti z oboru kultury.
V zimě se kapela naopak věnuje rozdávání radosti na maturitních plesech, kde díky svému širokému žánrovému rozkročení sklízí velký úspěch u samotných maturantů i zástupců starších generací.

The Elevators jsou ale čím dál víc doma i na VIP akcích. Jedná se nejen o firemní vánoční večírky, ale také soukromé oslavy narozenin významných osobností nebo i exkluzivní akce s velkým mediálním významem. Náročná klientela jistě ocení profesionální přístup kapely a vysokou úroveň hudební produkce.
Díky perfektní znalosti angličtiny je kapela schopná plnohodnotně odmoderovat celé své vystoupení i pro cizince a je tak vhodná i na akce s mezinárodním přesahem.
Nastupte s námi do pomyslného výtahu a nechte se vyvézt až do nejvyššího patra. Kabina jede nahoru!

Napište nám

GDPR (pro přečtení klikněte)