The Elevators

zivyjukebox.cz - The Bugles

Hudební skupina The Elevators

The Elevators je hudební skupina, která vznikla v roce 2017 a za krátkou dobu se dostala na českou špičku mezi párty kapelami. Hrají na prominentních svatbách, VIP akcích i plesech. Díky svému širokému žánrovému rozkročení sklízí velký úspěch u všech generací.

 

Proč The Elevators promění vaši akci v jedinečný zážitek?

  • Sehraná parta plná energie! Vzhledem k tomu, že spolu všichni členové často hrávají už prakticky od dětství, chemie mezi hráči je nepochybně znát a dál se přenáší na nadšené publikum. Jejich heslo zní: „Buď párty nebo nic.“
  • Profíci s mořem zkušeností: Členové působili po boku hudebníků jako jsou Ewa Farna, Vojta Dyk, Ota Balage, Michal Pavlíček, 7krát3, Eva Burešová nebo Monkey Business. Hráli na svatbách úspěšných podnikatelů, hokejistů z NHL i významných osobností z oblasti kultury. A jako doma jsou i na VIP akcích.
  • Umí perfektně anglicky! Díky jazykové vybavenosti je kapela schopná plnohodnotně odmoderovat celé své vystoupení i pro cizince. Je proto vhodná také na akce s mezinárodním přesahem.

Hudba je nejlepší naživo!

Od Karlových Varů přes Lipno, střední Čechy až po Krkonoše i jižní Moravu – tady všude skupina The Elevators pomáhá přinést nezapomenutelnou atmosféru na nejrůznější akce. Kapela každý rok pravidelně objíždí celou republiku, a to hlavně v létě v období svateb. V zimě se zase věnuje rozdávání radosti na maturitních plesech. A po celý rok je můžete slyšet i na VIP akcích. Jedná se nejen o firemní vánoční večírky, ale také o soukromé oslavy narozenin významných osobností nebo i exkluzivní akce s velkým mediálním významem. „Máme stejně rádi moderní popové hity i ověřené retro písničky, nezalekneme se zahraničních interpretů ani domácí tvorby. Ačkoliv nejsme žánrově zaškatulkováni, nejšťastnější jsme, když muzika dobře šlape a je aspoň trochu funky,“ říkají The Elevators, kteří se řadí mezi nejúspěšnější české párty kapely.

Napište nám

6 + 1 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.