The Acoustic A-Team

The Acoustic A-Team

​Dva kluci, kteří brázdí českou hudební scénu už víc než 15 let. Vystřídali jsme spoustu kapel a všechny možné žánry, abychom nakonec zjistili, že nás nejvíc baví hrát věci akusticky. Ne, že by to bylo jednodušší, ba naopak. Hrajeme si s aranžemi a baví nás věci kombinovat a propracovávat. Co nás nebaví je playback, a tak hrajeme a zpíváme vše živě. Máme akustickou kytaru, akustickou baskytaru a dvoje hlasivky. Hrajeme známé světové pecky a moc rádi naši koncertní show rozjedeme i s Vámi!

Hrajeme světové hity, pěkně akusticky. Zpíváme anglicky a to tak, abyste si mohli zpívat s námi. Houpeme se do rytmu, stejně jako Vy. A baví nás to!

Náš repertoár je sestaven z anglicky zpívaných hitů, které si celé publikum může zpívat s námi, houpat se do rytmu nebo jen tak poslouchat a vychutnávat si příjemnou atmosféru. V našem playlistu se ukrývají např. Avicii, Bruno Mars, Daft Punk, Ed Sheeran, Green Day, Justin Timberlake, Katy Perry, Kings of Leon, Lorde, The Lumineers, Michael Jackson, Oasis, Pink Floyd, R.E.M., U2 a spousta dalších.

Naše vystoupení vypadají různě, někdy si všichni broukají a poslouchají, jindy zase paří s námi. Záleží na atmosféře, které se přizpůsobujeme. Hráváme buď jeden koncertní blok či 2 sety (po cca 40 min.).

CD této kapely naleznete zde

Další fotografie

Napište nám

13 + 2 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.