Sound UP! Band

Sound UP! Band

Kapela Sound UP! Band

Sound UP! Band přináší na českou hudební scénu něco nového, co jinde nezažijete. Nechte se strhnout originálním vystoupením, které je založeno na interakci s hosty v kombinaci s živým hraním. Na různých místech konání akce jsou rozestavena malá sólo pódia a na každém z nich stojí muzikant. Hudebníci se díky tomu prolínají s publikem a dodají nezaměnitelnou atmosféru na svatbách, lounge akcích, představovačkách produktů, předváděčkách aut, galavečerech a dalších událostech.

Proč Sound UP! Band zazáří na vaší akci

  • Netradiční energická show: Zatímco klasické kapely hrají na jednom pódiu a jsou odděleni od publika, členové Sound UP! Bandu mají každý své minipódium a jsou rozmístěni přímo mezi účastníky akce.
  • Různé varianty programu: V nabídce najdete možnosti pro částečnou nebo celovečerní (až 9hodinovou) hudební produkci, vždy v kombinaci se špičkovou technikou (ozvučení i osvětlení). Možný je i individuální program na míru.
  • Perfektní sestava: Základní kapela je ve složení bicí, basa, kytara, klávesy, dámský a pánský vokál, saxofon, možná je i DJ varianta k prodloužní produkce.

 

 

Žádná „obyčejná“ párty kapela, Sound UP! Band jsou výjimeční!

Už více než 10 let hraje parta profesionálních muzikantů, učitelů hudby, studentů konzervatoří, a především přátel v kapele Couple of Sounds. Za tuto dobu dokonale vyladili formu a dostali se mezi špičku českých party bandů. Zároveň však hledali, jak nastavit laťku ještě výše – proto vznikl projekt Sound UP! band, který je v naší republice unikátní. Komunikaci s publikem povyšuje na nový level a živá hudba tak získává zcela originální koncept.

Stovky odehraných eventů

Členové Couple of Sounds mají za sebou širokou škálu zkušenosti, včetně velkých pódií, jako např. O2 Areny, Fóra Karlín, O2 Universum a další, kde hráli po boku největších aktuálních hvězd – třeba s Ewou Farnou, D.Y.K., Mikolasem Josefem, Slzou a mnoha jinými hudebními ikonami. Každý muzikant této unikátní formace má na kontě stovky odehraných eventů, od akcí o 20 hostech až po koncerty pro několik tisíc návštěvníků.

Kapela Sound UP! Band v akci

Napište nám

8 + 10 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.