So Fine

Představujeme Vám hudební skupinu So Fine v čele s britským zpěvákem Gedem Maloney, která se svým repertoárem toho nejlepšího z anglo-amerického rocku a popu patří ke špičce v produkci hudebního programu pro eventy jakéhokoliv druhu – firemní party, VIP akce, svatby a oslavy, městské slavnosti, festivaly a jiné. Hovoří za nás reference a spokojenost všech pořadatelů a společností, se kterými jsme spolupracovali.

Hlavní setlist kapely je tvořen těmi největšími hity rocku a popu od šedesátých let až po současnost – např. The Beatles, Sting, Pink Floyd, INXS, Seal, Oasis, U2, Bruce Sprigsteen a mnoho dalších.

V současné době nabízíme také samostatný program U2 TRIBUTE, sestávající výhradně ze skladeb této legendární kapely, který si díky jedinečné interpretaci našeho britského zpěváka získává stále větší ohlas a jedná se v podstatě o unikátní revival U2 v rámci České republiky.

V neposlední řadě se zabýváme také autorskou tvorbou, již jsme nedávno představili v rámci turné Miro Žbirky Abbey Road Night.

Budeme potěšeni, pokud si vyberete některý z našich programů.

Další fotografie

Napište nám

15 + 1 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.