Samuel Němec

Viktoria Englberth

Samuel Neměc

Srdcem kytarista, dovednostmi téměř vše, na co si vzpomenete. Na akcích ho můžete spatřit hrát zároveň na klávesy, na kopák a další cinkátka, jeho kytara je i baskytarou a celý tento one-man-band završí zpěvem a smyčkami na looper. Samuel je zdatný technik, co se zvukového vybavení týče. Jeho produkce je vyladěná do posledního detailu, aniž by k tomu potřeboval kohokoliv dalšího. Jeho profesí je učitel v Základní umělecké škole. Perfektně umí vycházet jak s dětmi, tak dospělými, bavič se v něm nezapře.

I když by si člověk myslel, že se líp na kytaru snad už hrát nedá, Samuel přesto neustále hraje a cvičí – při seriálu, na záchodě, cestou autem (jako spolujezdec), na nákupu, na výletě v zoo s rodinou … kdekoliv vás napadne.

 

Proč si vybrat Samuela?

  • Smysl pro atmosféru – Samuel je neuvěřitelně vnímavý vůči publiku. Přesně vystihne a podpoří svou hudbou jakoukoliv akci, je empatický a hraje především pro lidi, ne jen pro sebe.
  • Písničky na přání – napadá vás během vystoupení tip na další písničku? Samuel Vám ji s velkou pravděpodobností rovnou zahraje. Jeho repertoár je opravdu široký.
  • Bavič pro malé i velké – Samuel vystupuje i v krátkých programech, kdy posluchačům představuje hudební nástroje s možností si je vyzkoušet. Jeho dlouholeté pedagogické zkušenosti zaručí zábavu i edukaci v harmonickém propojení.

Kde můžete Samuela slyšet?

Samuel je stálým členem svatební a plesové kapely Bride Band a George Band. Často je doprovodným kytaristou pro dívčí duo 20 minutes, vystupuje po boku Václava Tobrmana a příležitostně pro muzikálové zpěváky jako je Daniel Hůlka, Tomáš Savka, Eva Burešová a další. Se svojí ženou houslistkou nabízí doprovod pro svatební obřady.

Napište nám

3 + 1 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.