RumMe – rumové degustace

kaviár Pearla Caviar

Za značkou profesionálních rumových degustací RumMe stojí Radek Navrátil. Rumy jsou jeho životní láskou. Tak dlouho za nimi po světě cestoval a objevoval nové i dávno zaniklé rumové destilerie, až u nich skončil profesně. Je nezávislý rumový ambasador, což znamená, že žádná značka ani distributor ho neplatí za to, aby propagoval konkrétní portfolio.​

I proto se nemusíte bát, že by Vašim hostům snažil vštípit, který rum je nejlepší. Chuť je subjektivní a každý z nás má rád něco jiného. A v tomto duchu se nesou jeho degustace.

Hostům se spíše snaží předat své všeobecné znalosti a zkušenosti o rumu z cest na Martinik, Guadeloupe, Kubu, Madeiry… Ale také, jak se v dnešním rumovém světě vůbec orientovat, jak vybírat lahev, jak degustovat a například to, že cena nekoreluje s kvalitou rumu!

O rumech se snaží vědět všechno. Ono to sice úplně nejde, ale ve své snaze nehodlá polevit. Přečetl desítky knih zabývajících se rumovou historií, výrobou a ochutnáváním, absolvoval mnoho školení a mezinárodních masterclass, vystudoval vysokou školu v oboru vinohradnictví a vinařství, pro zatím navštívil 32 rumových destilerií po celém světě a osobně vedl na 217 degustací. Profesionální přístup ke klientům a své práci mu zajistilo již 10 leté působení na trhu.

Jakými degustacemi můžete své hosty potěšit?

 

  • Řízená je vhodná pro menší počet osob do 35-50, doba trvání 1,5 – 2,5 hodiny rumového vyprávění a ochutnávání.
  • Neřízená je určena pro větší počet osob od 30 a více. Do rumového koutku chodí hosté individuálně či po skupinkách dle svého zájmu.
  • Blend your own rum je speciální degustace, při které si hosté vytvoří svoji vlastní recepturu rumu. Kterou si odnesou domů na památku v zapečetěné lahvičce buď s vlastním jménem, nebo logem firmy či dané akce.
  • A další tematické ochutnávky jako je Aroma akademie, Párování rumů s čokoládou, Spice you rum…Budeme se na Vás těšit u sklenky kvalitního rumu 🙂

Ochutnejte luxusní rum

Napište nám

6 + 5 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.