Rock Slaves

Rock Slaves

Parta rockových nadšenců, kteří jezdí již přes 10 let po republice a rozdávají radost všem rockovým a metalovým fandům. Kapelu vedou dvě ženy (vokály), které dodávají jiný “pohled” na muziku a patří tak mezi velkou přednost oproti jiným cover kapelám. Drajvu mají dámy více jak většina chlapských protějšků a oko potěší rozhodně o mnoho více.

Proč Rock Slaves promění vaši akci v jedinečný zážitek?

  • Rocková show s ženskými přednostmi. Dámy po boku se zkušenými rockery podají vždy super výkon a dokáží strhnout kdejakého usedlého rockera na svoji stranu.
  • Od malé párty po náměstí. Díky desetiletým zkušenostem s hraním pro velké korporátní firmy, města, obce, pivovary, ale i soukromé párty jako jsou narozeniny, firemní večírky, jsou schopni připravit na míru program dle potřeb akce tak, aby byli všichni spokojeni a večer si užili.
  • Klasika i moderna. Klasický rock + úlety jinam jsou jejich parketa. Od AC/DC, KISS, Bon Jovi nebo The Offspring, Guns&Roses po Hammerfall, Iron Maiden, ale také Visací zámek a Kabát. Prostě mix toho, co potěší rockerovu duši.

Rock je nejlepší naživo!

Praha, Plzeňsko, střední Čechy, Morava i Brno a nejen tam můžeme skupinu potkat.
Rocková show s přidáním ženského elementu prostě funguje a dokáže zvednout atmosféru každé akce tak, jak byste to nečekali. Pokud na vaší akci neočekáváte dechovku a Michala Davida, ale něco tvrdšího, tak je to rozhodně možnost pro vás.

Fotky kapely

Napište nám

4 + 4 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.