S Honzou Roušarem spolupracuji již řadu let a v roce 2019 jsem si z portfolia jeho agentury objednal na Ples města Loun kapelu s názvem Živý Jukebox – Radim Linhart kvintet v nástrojovém obsazení: bicí, klávesy, saxofon, kytara a zpěv. Zahráli takzvaně od Vlacha po Bacha všechno. Standardní i latinsko-americké tance, zahraniční i české písně a nechyběly ani polky a valčíky. Přidanou hodnotou bylo i to, že kapela s sebou měla kameramana, který pořídil video a my máme na ples pěknou vzpomínku. Živý Jukebox rád doporučím na jakoukoli akci a těším se na další spolupráci.

Pavel Plecháč – Hudebniny Speciál – Cítoliby

 

 

Naše společnost HP Tronic Zlín, spol. s r. o. využila možnosti vystoupení kapely „Živý Jukebox“ na firemní párty, která proběhla v únoru tohoto roku. Byli jsme maximálně spokojení, všechna naše hudební přání byla splněna a tím se zábava příjemně ubírala. Můžeme vřele doporučit a ještě jednou děkujeme kapele!

Mgr. Adéla Sýkorová, Personální specialista, HP TRONIC Zlín, spol. s r. o.

 

 

S agenturou Živý Jukebox spolupracujeme už více než dva roky. Začali jsme objednávkou kapely pro jeden z našich interních eventů. Díky velmi dobrému ohlasu jsme spolupráci rozšířili i o další oblasti – využili jsme možnosti sestavit si vlastní program na firemní večírek a profesionální hudebníci pro nás vytvořili „píseň na přání včetně textu v angličtině“, která se stala velmi úspěšnou „oslavnou hymnou“ speciálního eventu pro naše zahraniční zákazníky. Velmi oceňuji profesionální přístup agentury a neskutečnou variabilitu a flexibilitu, které umožňují poskládat si program eventu dne vlastních představ.

Radek Matouš – Head of Marketing – Silon, s. r. o.

 

 

Již několik let spolupracuje náš hotel Kampa – Stará zbrojnice**** s firmou Živý Jukebox, zastoupenou panem Roušarem. Kromě každodenní hudební produkce skvělých pianistů během hotelových snídaní, nám pro naše hosty zajišťují umělci agentury hudbu na všechny svatební párty, firemní večírky a podkres galavečeří. Kromě hudby máme s agenturou dobrou zkušenost i s nabídkou jejich doprovodných programů, kouzelníků a eskamotérů. Rád bych touto cestou poděkoval panu Roušarovi za skvělou spolupráci, profesionální, ale milý, lidský přístup. Díky agentuře Živý Jukebox jsou hosté našeho hotelu spokojeni, v dobré náladě a rádi se k nám vrací.

Karel Mejtský, ředitel hotelu Kampa – Stará zbrojnice****

 

 

Se společností Žívý Jukebox pana Roušara, spolupracujeme již dlouhou dobu. A to jak na zajištění konferencí a večírků, tak i na každodenní produkci na našem Piano Baru.
Vždy jsou 100% spolehliví. A zajištění umělci jsou na nejvyšší úrovni. S klidným srdcem je můžeme vřele doporučit.

Michal Maniš – Ředitel The President Hotel Prague

 

 

Jukebox_5

Po zkušenosti ze svatby kamaráda před dvěma lety jsme měli celkem jasno, kdo bude hrát na svatbě naší. Pánové podávali skvělou muziku – a to po dobu šesti hodin s přestávkami. A navíc jsem si s nimi mohl zahrát! Když se někdo zeptá, zda bych měl doporučení na kapelu, nikdy nebudu váhat.

Ještě jednou děkujeme, Jana a Petr V.

 

 

slamovka

Chtěli jsme našim zákazníkům dopřát příjemnou hudební atmosféru a s Živým jukeboxem se to úspěšně daří již druhým rokem. Proběhly u nás s velkým přispěním Živého jukeboxu již dva povedené Silvestry, z toho v jednom vystoupila i americká legenda z jejich repertoáru a dařilo se uspokojit také hudební přání na několika soukromých akcích. Vždy nám vyhoví v požadavcích na to správné obsazení a termíny hraní dokáží doladit podle situace, což je velmi flexibilní a pro náš provoz nezbytné. Zákazníci si u nás našli své oblíbené interprety a z mnoha interpretů se stali naši dobří zákazníci. Děkujeme za spolupráci a jen tak dál!

Jiří Křivánek – Sommeliér a majitel konceptu Slámovka

 

Jukebox_5

Děkujeme kapele Živý jukebox za to, že s námi v náš svatební den byla a bavila svou hudbou nejen nás, ale i všechny hosty, až do prošoupání střevíců. 🙂

Gabriela + Peter Lesňákovi

 

 

boscolo

S firmou Živý Jukebox – hudební akce na klíč spolupracujeme již řadu měsíců. Jsme s jejich službami velmi spokojeni a vychází nám vstříc s jakýmkoliv požadavkem na poslední chvíli jak již to v hotelnictví a gastronomii bývá zvykem. Většinou se jedná o požadavky od klientů a hotelových hostů. Tento rok u nás firma Živý Jukebox zajišťuje rovněž produkci během silvestrovského večera. A věřím, že hosté budou nadšeni a velmi spokojeni a taktéž je čeká půlnoční překvapení. Spolupráce si velmi ceníme a doporučili bychom firmu Živý Jukebox i Vám.

Karel Pospíšil – Restaurant Manager Hotel Boscolo Prague

Další reference naFacebook