Jukebox_5

Po zkušenosti ze svatby kamaráda před dvěma lety jsme měli celkem jasno, kdo bude hrát na svatbě naší. Pánové podávali skvělou muziku – a to po dobu šesti hodin s přestávkami. A navíc jsem si s nimi mohl zahrát! Když se někdo zeptá, zda bych měl doporučení na kapelu, nikdy nebudu váhat.

Ještě jednou děkujeme, Jana a Petr V.

 

 

slamovka

Chtěli jsme našim zákazníkům dopřát příjemnou hudební atmosféru a s Živým jukeboxem se to úspěšně daří již druhým rokem. Proběhly u nás s velkým přispěním Živého jukeboxu již dva povedené Silvestry, z toho v jednom vystoupila i americká legenda z jejich repertoáru a dařilo se uspokojit také hudební přání na několika soukromých akcích. Vždy nám vyhoví v požadavcích na to správné obsazení a termíny hraní dokáží doladit podle situace, což je velmi flexibilní a pro náš provoz nezbytné. Zákazníci si u nás našli své oblíbené interprety a z mnoha interpretů se stali naši dobří zákazníci. Děkujeme za spolupráci a jen tak dál!

Jiří Křivánek – Sommeliér a majitel konceptu Slámovka

 

Jukebox_5

Děkujeme kapele Živý jukebox za to, že s námi v náš svatební den byla a bavila svou hudbou nejen nás, ale i všechny hosty, až do prošoupání střevíců. 🙂

Gabriela + Peter Lesňákovi

 

 

boscolo

S firmou Živý Jukebox – hudební akce na klíč spolupracujeme již řadu měsíců. Jsme s jejich službami velmi spokojeni a vychází nám vstříc s jakýmkoliv požadavkem na poslední chvíli jak již to v hotelnictví a gastronomii bývá zvykem. Většinou se jedná o požadavky od klientů a hotelových hostů. Tento rok u nás firma Živý Jukebox zajišťuje rovněž produkci během silvestrovského večera. A věřím, že hosté budou nadšeni a velmi spokojeni a taktéž je čeká půlnoční překvapení. Spolupráce si velmi ceníme a doporučili bychom firmu Živý Jukebox i Vám.

Karel Pospíšil – Restaurant Manager Hotel Boscolo Prague

Další reference naFacebook