Veronika Rážová a Michal Souček

Profesionální karaoke - Veronika Rážová a Michal Souček - zivyjukebox.cz

Profesionální karaoke – Veronika Rážová a KJ Michal Souček

Veronika Rážová a Michal Souček vám zajistí profesionální karaoke servis, díky kterému si může každý zažít svých 5 minut slávy. Mistr České republiky v karaoke zpěvu připraví vše potřebné, Veronika se ujme moderování a vy už se můžete jen bavit zpěvem svých kolegů, kamarádů a rodiny.

 

Proč Veronika a Michal zazáří na vaší akci?

  • Michal je legendou ve světě karaoke: V roce 2005 zvítězil na mistrovství ČR v karaoke zpěvu a stal se reprezentantem České republiky na celosvětové soutěži KWC (Karaoke World Championship) ve Finsku. Navíc je moderátorem, DJem a reportérem rádia Frekvence 1, odehrál už stovky akcí.
  • Veronika moderuje v češtině i angličtině: Skvělý zážitek vám připraví Michal Souček společně s Veronikou Rážovou, moderátorkou rádia Bonton, která dokáže provést večerem české i mezinárodní publikum.
  • Společné duety jako zlatý hřeb večera: Michal a Veronika vám mohou v ceně připravit i společné pěvecké vystoupení.

Profesionální karaoke rozproudí i váš večírek!

Michal Souček s Veronikou Rážovou vám zajistí kompletní karaoke servis, abyste si mohli užít populární zábavu i na vašem firemním večírku, soukromé akci nebo svatbě. Karaoke může být výborným doprovodným programem, který přitáhne hosty také do kaváren, restaurací a klubů.

Michal používá prvotřídní sadu reprobeden, které zajištují perfektní ozvučení pro interiér i exteriér, navíc se díky svým dlouholetým zkušenostem dokáže napojit na publikum a vycítit, co návštěvníci akce chtějí. Vybrat si můžete z širokého repertoáru hitů různých žánrů.

Probuďte v sobě svůj talent a staňte se díky karaoke hvězdou i vy!

Další fotografie

Napište nám

8 + 11 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.