Pocta Waldemaru Matuškovi

Pocta Waldemaru Matuškovi - zivyjukebox.cz

Hudební program Pocta Waldemaru Matuškovi

Pocta Waldemaru Matuškovi je pásmo hitů legendárního „Slavíka z Madridu“ v podání zpívajícího kytaristy a muzikálového herce Jardy Adamce. Užijte si evergreeny jako Růže z Texasu, Jó třešně zrály nebo Tereza v jedinečném podání!

 

Proč Pocta Waldemaru Matuškovi zazáří i na vaší akci?

  • Dokonalý dvojník: Legendární Walda ožívá! Jarda Adamec je Waldemarovi Matuškovi podobný nejen vizuálně, ale i hlasově. Třešničkou na dortu je jeho úzká spolupráce s publikem, díky které se koncert stává nevšedním zážitkem.
  • Je libo sólo, duo nebo s kapelou? Pásmo největších Matuškových hitů prezentuje Jarda jak sólově jen s kytarou či na hudební podklady, tak jako „Walda duo, trio či kvartet“ s houslistou, kontrabasem či klávesami nebo cajonem (na komornějších akcích, jako jsou rodinné oslavy, restaurace či kluby). Na velkých společenských akcích vám zahraje s celou svou kapelou ostřílených hudebníků Waldemar band.
  • 3 časové varianty programu: Všechny verze je možné zahrát v časech – 1×90 minut, 2×45 minut nebo 3×30 minut.

Zazpívejte si evergreeny Waldemara Matušky

Notoricky známé hity legendárního „Slavíka z Madridu“ jsou Jardovou velkou vášní již od dětství, kdy ho tyto písně učil jeho táta. Od té doby s chutí zpívá Růže z Texasu, Jó třešně zrály, Eldorádo, Terezu, Sbohem lásko a další evergreeny. Vystoupení za dlouhé roky vypiloval k dokonalosti!

Cover Show band má mnoho tváří

Kapela Waldemar band patří mezi oblíbené párty kapely. Jako mávnutím kouzelného proutku se může proměnit v Cover Show band a doplnit další prostor na akci pro hudební produkci českými i světovými hity ve stylu oldies, country, popu i rocku.

Další fotografie

Napište nám

2 + 14 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.