Petra Obleserová & Duo Colours

Českou zpěvačku a pianistku Petru Obleserovou (rozenou Svobodovou), můžete znát ze soutěže Česko Slovensko Má Talent z roku 2012 nebo jako členku dívčí rockové kapely The Apples. V současné době vystupuje v Duu Colours se svým manželem Honzou Obleserem, který ji doprovází na klávesy nebo kytaru. Společně hrají na zábavách, oslavách, rautech, svatbách apod. Jejich repertoár je velmi široký a zahrnuje v současné době přes 500 písní napříč hudebními styly.

Petra hraje sólo (piano + zpěv) nebo v Duu Colours s manželem.
Její produkce je ideální volbou k tanci a poslechu na různých akcích, svatbách, zábavách, oslavách a to jak pro publikum domácí tak díky své dokonalé angličtiny i zahraniční klientelu.

Petry hlavní doménou jsou klasické světové hity od představitelů jako např.: AC/DC, Queen, Lenny Kravitz, Pink Floyd, Nickleback, R.E.M, Scorpions, Guns N´ Roses, Judas Priest, Twisted Sisters, Kiss, Eagles, Eric Clapton, Tina Turner, Michael Jackson, Bryan Adams, Phil Collins, Sting, Beatles apod. Z novějších interpertů můžeme namátkou zmínit např.: George Ezra, Passenger, Rihanna, Miley Cyrus, Adele, James Arthur, Pink, Beyonce apod. Česká domácí scéna je reprezentována písněmi od interpretů, které všichni dobře znají. Např.: Kamil Střihavka, Dan Bárta, Michal David, Lucie Bílá, Marie Rottrová, Karel Gott, Lucie Vondráčková, Tomáš Klus, Michal Hrůza a mnohé další.
Z kapel nechybí klasika jako Turbo, Katapult, Olympic, Wanastowi vjecy, Lucie či Mig 21, Kryštof, Chinaski apod. Repertoár obsahuje i bohatou sekci country písní a tradičních lidovek. (Je možno objenat i zvlášť pouze na tento reperotár).

Nechybí ani klasika ve stylu jazzu, swingu a rock’n’rollu. Velkou výhodou Dua Colours je hraní i moderování v angličtině i němčině. Jsou tak vhodnou volbou pro zahraniční publikum.

Petra po vystudovala Pedagogickou fakultu na Západočeské univerzitě, obory anglický jazyk a hudební výchova.
V současné době působí jako učitelka těchto předmětů na Střední pedagogické škole v Berouně, kde i sama studovala v letech 2000-2004. Také vyučuje anglický jazyk v Jazykové škole Jill v Berouně a Hořovicích.

Duo Colours disponují vlastním ozvučením na menší i větší akce a zajišťují i reprodukovanou hudbu.

Další fotografie

Napište nám

7 + 4 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.