Petra Barešová

Petra Barešová, rodačka z Mostu, původně učitelka hudební výchovy, nyní maminka dvou synů a zpěvačka na volné noze žijící na Praze západ.

Vystudovala Střední pedagogické lyceum se specializací na hudbu a během docházení do Základní umělecké školy se věnovala také hře na klavír a na kytaru. V roce 2006 byla semifinalistkou soutěže Zlín-talent a v letech 2008 a 2010 získala 1. místo v kategorii Popový zpěv na hudebních festivalech v Litomyšli. Téměř deset let byla hlavní zpěvačkou multi-žánrových hudebních skupin a odzpívala stovky firemních večírků, svateb, plesů a městských slavností.

Začala zpívat v mosteckém dětském sboru Permoníček, reprezentovala základní i střední školu v sólovém zpěvu i v hudebních souborech.
V ZUŠ Most navštěvovala hudební, taneční a dramatické obory. Má za sebou průpravu popového, klasického i sborového zpěvu, hru na kytaru a klavír. Byla součástí muzikálu Kleopatra, jenž Richard Řeřicha, učitel Nikol Davídkové a Šárky Vaňkové, produkoval nejen v mosteckém divadle a sále ZUŠ Most, ale i v Praze (Charitativní koncerty Magdy Malé, festivaly v Německu apod.)

Vystupovala sólově od roku 2004 pod agenturou Jany Antonínové z Litvínova, pod vedením ZUŠ Most hudební oddělení a během studií na SPgŠ Most vyhrála pár prvních míst na pěveckých soutěžích v popovém a muzikálovém zpěvu.

V letech 2005-2013 působila s ústeckou kapelou Riviera, od roku 2014 spolupracuje s hudební a event agenturou Živý Jukebox, nejčastěji v duu s Václavem Tobrmanem. Od roku 2017 zpívá s kapelou Bingoband. V roce 2019 začala spolupracovat s kapelou Joybox. Je hostující zpěvačkou mnoha kapel ze Středočeského kraje (Petr Kroutil, Kapela Plus, Unigena, Šarm).

Zpívá nejen česky a anglicky, ale také francouzsky, německy, rusky a italsky.
V naší agentuře je Petra jednou ze zpěvaček kapely Živý Jukebox a díky svým schopnostem interpretovat popové, rockové, muzikálové a jazzové písně v mnoha jazycích může vyhovět i velmi specifickým požadavkům. Pokud jsou vaši partneři nebo klienti ze zahraničí, věříme, že je nadchne právě výjimečně krásná a talentovaná Petra Barešová.

Další fotografie

Napište nám

15 + 15 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.