Petr Vondráček

Petr Vondráček - zivyjukebox.cz
  • Petr Vondráček je český zpěvák, klavírista, herec a moderátor, jehož umělecká osobnost byla již od útlého dětství zásadně formována králem Rock and Rollu Elvisem Presleym. Už v deseti letech zazářil po boku Karla Zicha, se kterým nazpíval duet „Vtipnější vyhrává“.

  • Se svou skupinou Lokomotiva koncertuje už 28 let a do povědomí TV diváků se kapela zapsala zejména účinkováním v nejsledovanějším televizním pořadu Miloslava Šimka a Zuzany Bubílkové „S politiky netančím“. Jeho herecká kariéra počala v úspěšném TV seriálu „Rodinná pouta“ a následovaly další role v seriálech, filmech i v divadelních muzikálech. Moderátorem TV show „Hádej, kdo jsem“, která několikrát získala divácká ocenění, byl celých pět let.
  • Na základě těchto zkušeností se stal vyhledávaným moderátorem plesů, firemních večírků, kongresů a mnoha dalších televizních pořadů. Kombinace moderátora, herce a muzikanta mu dává předpoklad v každé situaci a prostředí lidem předat dobrou náladu, umělecký zážitek, postarat se o hladký a kýžený průběh jakékoliv společenské akce. Jeho srdce však přes to všechno bije zejména v rytmu Rock and Rollu, za klavírem se cítí skutečně jako doma.

Napište nám

5 + 11 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.