Petr Ševčík

Zpěvák, kytarista a klávesista Petr Ševčík

Zpěvák, kytarista a klávesista Petr Ševčík

Petr Ševčík je finalista druhého ročníku televizní show Československá SuperStar, který už deset let hraje a zpívá v kapele PartyLeaders. Vydal autorské CD s názvem Duality a několik dalších singlů. Kromě hudby se věnuje také moderování na Rádiu Junior. Rád zahraje i na vašem plese, firemní párty nebo svatbě.

 

Proč Petr Ševčík promění vaši akci v jedinečný zážitek?

  • Publikum ho miluje: V populární soutěži Československá Superstar 2012 skončil na 5. místě. Díky své moderátorské praxi umí také komunikovat s publikem, rozdává pozitivní energii a s kytarou a klávesami dokáže roztančit návštěvníky každé akce.
  • Hraje a zpívá sólo i s kapelou: Se svou kapelou PartyLeaders hrají kromě osvědčených fláků i aktuální trendy písně. Vystupují v duu, triu, ale klidně i sedmičlenné sestavě podle vašeho přání.
  • Je profík, který perfektně pracuje s hlasem: Stylově je mu nejbližší pop ve stylu Eda Sheerana, Justina Timberlaka, Maroon 5 apod., ale má v repertoáru všechny možné žánry, styly i společenské tance.

 

SuperStar, autorské CD i „a cappella“

Brněnský rodák odstartoval svou kariéru v soutěži SuperStar. „Byla to skvělá zkušenost, která mi dodala energii věnovat se hudbě více,“ přiznává. Po svém úspěchu v TV show vydal Petr Ševčík autorské CD s názvem Duality a několik dalších singlů, které je možné si poslechnout na YouTube i dalších platformách.

V minulosti se věnoval také hudbě „a cappella“ ve stylu Pentatonix. V letech 2010–2014 vystupoval, skládal a aranžoval písně pro Flow Of Voices a také byl členem uskupení Megafon. Díky této zkušenosti se naučil pracovat s hlasem tak, aby mohl zpívat rock’n’roll, pop a vzápětí operu. Zařadil se tak mezi přední české zpěváky – a rád vám svůj um předvede i na vaší akci.

Napište nám

11 + 2 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.