Muzikant a zpěvák Petr Samšuk

Petr Samšuk je muzikant mnoha tváří! Zazpívá vám za doprovodu akordeonu či kytary, velký úspěch slaví s koncertním recitálem písní Karla Kryla i při vystoupeních s kapelou Sam’s band nebo uskupením Folklor trio.

 

Proč Petr Samšuk promění vaši akci v jedinečný zážitek?

  • Široký repertoár na přání: Publikum dokáže nadchnout lidovými a folkovými písněmi, ale také songy ve stylu pop-rocku, popu nebo blues – to vše zvládne i za jeden večer. Se skupinou Sam’s band nabízí také ucelené koncertní programy věnované velikánům světové a české hudby: Ericu Claptonovi, Bobu Dylanovi, Petru Kalandrovi a Zuzaně Navarové.
  • Vzpomínka na Karla Kryla: Připomeňte si společně s Petrem Samšukem nejslavnější hity geniálního písničkáře! Kytara a akordeon samozřejmě nesmí chybět…
  • Pro milovníky folklóru: Staropražské písničky nebo české, moravské a slovenské lidovky vytvoří skvělou atmosféru a strhnou posluchače ke zpěvu i tanci. Užijte si je v doprovodu uskupení Folklor Trio. Do této party ostřílených muzikantů neoddělitelně patří i Petr Samšuk.

Na pódiu je jako ryba ve vodě!

Petr Samšuk pravidelně vystupuje na pražské Kampě, v Malostranské Besedě a dalších známých klubech. S koncertním recitálem písní Karla Kryla dobyl také Mezinárodní hudební festival Český Krumlov.

Rád zahraje i vám, a to jak na krátkých, tak i na mnohahodinových akcích – na svatbách, firemních večírcích a oslavách, na setkáních obchodních partnerů nebo přátel, na vernisážích, tiskových konferencích nebo benefičních akcích. Neopakovatelnou atmosféru vytvoří i v kavárnách, restauracích, hotelových lobby, na lodi nebo kdekoli jinde. Navíc umí skvěle komunikovat s publikem a hostům s chutí zahraje na jejich přání.

Produkci přizpůsobí vašemu rozpočtu – od sólo vystoupení na hodinu až po velkou kapelu na celý večer.

Další fotografie

Napište nám

15 + 15 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.