Petr Samšuk

Petr Samšuk je muzikantem a zpěvákem mnoha tváří. Vystupuje sólově, s triem, s velkou kapelou, případně v dalších sestavách dle potřeby.
Má velmi široký repertoár folku, pop-rocku, popu, country, blues, ale i lidových a staropražských písní. Během jediného večera je schopen vystřídat více hudebních stylů. Dokáže tak připravit program na akci přesně podle vašich hudebních preferencí.

Jako sólový muzikant Petr hraje s kytarou, akordeonem nebo případně obojím. Pokud plánujete akci spíše s ekonomickým rozpočtem, sólové vystoupení je pro vás ideální. Petr sólově odehrál řadu svateb i večírků.

Pokud jste milovníky folklóru – staropražských nebo lidových písní z Čech, Moravy i Slovenska, pozvěte na svou akci Petra s Folklor triem. S triem a dalšími muzikanty vystupuje pravidelně na pražské Kampě.

Na větších akcích a koncertech vystupuje Petr se svou stálou kapelou Sam’s band, která má kromě mnoha hitů z oblasti blues, popu, pop-rocku a folku v repertoáru i ucelené koncertní programy věnované velikánům světové a české hudby – Ericu Claptonovi, Bobu Dylanovi, Petru Kalandrovi a Zuzaně Navarové. S těmito koncerty kapela pravidelně vystupuje například v pražské Malostranské Besedě a dalších klubech v České republice.

Mimoto má Petr sólově v repertoáru také koncertní recitál písní Karla Kryla. S tímto programem vystoupil v roce 2019 například na Mezinárodním hudebním festivalu Český Krumlov.
Petr Samšuk vám rád zahraje na krátkých i mnohahodinových akcích – na svatbách, firemních večírcích a oslavách, na setkáních obchodních partnerů nebo přátel, na vernisážích, tiskových konferencích nebo benefičních akcích. Uplatní se i v kavárnách, restauracích, hotelových lobby, na lodi nebo kdekoli jinde. Samozřejmostí je jeho reprezentativní vystupování, skvělá komunikace s posluchači i hraní na přání.

Je pouze na vás, pro jaký program a v jakém obsazení se rozhodnete. Cena za vystoupení je tak velice variabilní a vždy na domluvě.

Další fotografie

Napište nám

GDPR (pro přečtení klikněte)

13 + 12 =