Petr Kasnar – kouzelník

Kouzelník Petr Kasnar

Petr Kasnar je mistrem mikromagie, který dokáže vyčarovat nezapomenutelný zážitek na akcích pro dospělé i pro děti. Už 30 let baví publikum a za své umění získal také řadu ocenění na mezinárodních soutěžích a festivalech.

Proč Petr Kasnar zazáří i na vaší akci?

  • Přes 6000 uskutečněných představení: Posledních 20 let se věnuje mikromagii a pódiovým programům, bravurně ovšem zvládá také menší iluze, divadelní představení i dětské programy v dvacetiminutových blocích.
  • Speciální show na míru: Dokáže pro vás připravit i show na zakázku. Jeho klienty se staly desítky významných firem, spolupracuje také s divadly, filmaři a televizí. Zazáří nejen na velkých podnikových večírcích, ale také na soukromých rodinných oslavách, dětských párty či kouzelných svatbách.
  • Jediný Čech, který… Reprezentoval Českou republiku na prvním profesionálním mistrovství světa v mikromagii i na oficiálním mistrovství mezinárodní federace kouzelnických společností FISM (Fédération Internationale des Sociétés Magiques).

 

Hvězda Samotářů i Manéže Bolka Polívky

Petr Kasnar je prvním českým kouzelníkem, který svoji činnost zaměřil především na firemní akce. Už v 90. letech se prosadil moderní profesionální mikromagií. Možná si ho budete pamatovat v roli kouzelníka ve filmu Samotáři, na svém kontě má ale i řadu „husarských kousků“ – třeba když nechal zmizet architekta Bořka Šípka přímo na židli během talk show v televizi Prima, pro Plzeňský Prazdroj zrealizoval tematický trik s novou varnou nebo předvedl své kouzelnické umění v Manéži Bolka Polívky. Je autorem mnoha seminářů a první české video-školy kouzel pro začátečníky (Centrum českého videa). Působil také jako soudní znalec při analyzování casinových podvodů.

Na vaši akci připraví neokoukaný doprovodný program, který dokáže nadchnout hosty, aniž byste museli investovat do jakéhokoliv technického vybavení.

Petr Kasnar – kouzelník!

Napište nám

2 + 7 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.