Petr Hurta – barmanská show

Barman Petr Hurta

Petr Hurta je profesionální barman, vítěz několika soutěží, který už od roku 2008 baví svým umem návštěvníky večírků, svateb, plesů, diskoték a dalších akcí. Má za sebou více než 2500 barmanských show po celé ČR. Podle možností zatmění prostoru dokáže předvést i světelnou a ohnivou show.

 

Proč Petr Hurta promění vaši akci v jedinečný zážitek?

  • Namíchá skvělé alko i nealko koktejly: Během vaší akce vytvoří světoznámé i netradiční koktejly na našich mobilních barech. Vybrat si můžete z osvědčeného koktejlového lístku s nejoblíbenějšími variantami drinků, dokáže ale připravit i speciality dle vašeho přání.
  • Předvede originální show: V rytmu hudby si pohrává s lahvemi jako se žonglérskými míčky! Desetiminutová barmanská show vám vyrazí dech!
  • Světelné i ohnivé překvapení: Klasickou barmanskou show můžete doplnit UV a NEON světelnou exhibicí, anebo fire barmanskou show – případně zvolit obojí a zažít čtvrt hodinu plnou „wow momentů“.

Barmanská show zazáří i na vaší párty!

Kvalitní alkohol, džusy, sirupy, brčko, čerstvá ovocná ozdoba, led, tvrzený kelímek imitující skleničku… Takový koktejl ocení každý! Ochutnat jej můžou i hosté na vašem firemním večírku, diskotéce, plesu, zahradní párty, svatbě, opening party, promoci, silvestrovské oslavě, sportovní události, maturitním plesu a dalších eventech. Zajistíme kompletní barmanský servis v podobě míchání koktejlů a barmanské show kdekoli v České republice a Evropě.

Barmanská show je ideální doprovodný program. K vystoupení stačí prostor minimálně 3×3 metry a možnost přehrání hudby v dostatečné kvalitě pro plnohodnotný efekt vystoupení. Hudbu přehráváme z CD, flash disku nebo MP3, případně můžeme po domluvě zajistit i vlastní ozvučení (aparaturu i mikrofon) zdarma.

Barmanská klasická show + UV a NEON show včetně třiceti koktejlů pro vaše hosty + práce dalšího barmana + doprava po ČR.
Samozřejmostí je profesionální mobilní bar.

Další fotografie

Napište nám

15 + 15 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.