Milan Dufek a Romana Motlová
  • Klavírista, garmoškář, zpěvák a písničkář původem z Kroměříže nabízí pestrou paletu originálních písniček s nápaditými texty na pomezí folku a swingu, které navazují na tradiční českou hudbu. Jako sólista vykročil na scénu s cílem oslovit a inspirovat mladé fanoušky poprvé v roce 2021 jako předskokan Michala Horáka a brzy na to uspořádal svůj první autorský koncert.
  • Jeho sólová vystoupení jsou naprostým zážitkem. Strhující hrou na garmošku baví lidi už více, než 15 let a tak má ve svém repertoáru široký výběr písní od oblíbených moravských lidovek až po nejnovější světové hity.

     

  • Ale to není vše! Dříve působil s rock-crossoverovou kapelou Čardáš Klaunů, se kterou v roce 2019 vydal debutové album „Dvě tváře“ a momentálně září na hudební scéně s kapelou Janka Ledeckého, ve které je stálým členem od roku 2017. 
  • V roce 2014 absolvoval ve hře na klavír na Konzervatoři Jaroslava Ježka ve třídě Mgr. Hany Kaštovské
    od roku 2017 stálý člen kapely Janka Ledeckého

Nabídka vystoupení:

VYSTOUPENÍ S GARMOŠKOU + ZPĚV
HRA NA KLAVÍR + ZPĚV
HUDEBNÍ PRODUKCE S OZVUČENÍM: KLÁVESY + GARMOŠKA + ZPĚV
AUTORSKÝ KONCERT PÍSNIČKÁŘE

Proč si objednat Pavla na akci?

Dokáže se přizpůsobit všem okolnostem a požadavkům. Ať už vevnitř, venku, na mikrofon, či bez ozvučení, dokonce pódia netřeba, když na to přijde. Může se pohybovat napříč prostorem s garmoškou a bujarým zpěvem a nebo staticky sedět u klavíru v rohu místnosti a hrát jen instrumentální doprovod k Vaší příležitosti.
Vždy najde způsob, kterým zaručeně zaujme publikum a přispěje tak k nezapomenutelnosti Vaší akce.
Zaručeně zabaví všechny věkové skupiny.
Má letité zkušenosti, vystupoval na stovkách večírků, svateb, oslav a dalších akcích.

Napište nám

9 + 4 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.