Pavel Elvis Pavlevský

Zpěvák Pavel Elvis Pavlevský

Pavel Elvis Pavlevský je dvojník legendárního krále Rock and rollu, který vás svým věrohodným vystoupením přenese do zlaté éry hudby! Užijte si perfektní kostýmy i energickou show a zazpívejte si společně s ním „Heartbreak Hotel“, „Suspicious Minds“, „Jailhouse Rock“ a mnoho dalších hitů.

 

Proč Pavel Elvis Pavlevský zazáří i na vaší akci?

  • Show těch největších hitů Elvise Presleyho: Ideální program pro firemní párty, narozeninové oslavy, svatby, vánoční večírky, plesy i vystoupení v hotelech, restauracích nebo casinech.
  • Užijte si hudbu, tanec i zajímavé povídání: Obvyklé vystoupení se skládá ze dvou vstupů, každý po cca 30 minutách. V průběhu své show vás Pavel seznámí i s některými zajímavostmi o králi Rock and rollu.
  • Elvis v roli moderátora: Pavel je i výborným řečníkem a zvládne s lehkostí moderovat celý společenský večer, včetně svého živého vystoupení.

 

 

Elvis z Krnova

Elvis Presley přišel na svět v roce 1935 v americkém Mississippi a stal se největší hudební ikonou všech dob. Jeho dvojník Pavel Elvis Pavlevský se narodil o 33 let později v českém Krnově a už od dětství byl velkým obdivovatelem krále Rock and rollu.Již v roce 1996 proto začal veřejně vystupovat s jeho písněmi a o rok později na sebe upozornil v pražském Lucerna Music Baru, kde se konala soutěž „Hledáme českého Elvise“. Skončil na druhém místě, což mu otevřelo cestu ke slávě a dostal spoustu příležitostí, jak ukázat svůj talent. Spolupracoval s Heidi Janků i s Michalem Kavalčíkem alias Rudou z Ostravy a se svou show vystupoval nejen v České republice, ale i za hranicemi, například v Rakousku, Německu, Polsku, Rusku či Slovensku. Objevil se také na obrazovkách TV nova v dokumentu o Elvisovi nebo v Dobrém ránu České televize.

Elvis Revival patří mezi oblíbené programy – pozvěte si legendu i na vaši akci!

Pavel Elvis Pavlevský

Napište nám

4 + 1 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.