Panství Dlouhá Lhota

S Živým Jukeboxem jsme u nás na Panství ve Dlouhé Lhotě navázali spolupráci hned při první svatební sezóně, kdy jsme začali využívat jejich pestrou nabídku služeb. Ta zahrnuje například hudbu ke svatebním obřadům, hostinám, večerní zábavě či kompletní doprovodný program na firemní akce a rodinné oslavy. Živý Jukebox je záruka maximální spokojenosti pro naše hosty, což je pro nás prioritou. Spolupráce funguje skvěle a my se těšíme na její další rozvíjení.

Ing. Lukáš Kordule/Marketing manager/Panství Dlouhá Lhota

Pro více informací o Panství Dlouhá Lhota navštivte stránky www.panstvi.cz

Naši další partneři

Volcano Complex Praha

Volcano Complex Praha

Nabídka firemních akcí ve Volcano Complex zahrnuje jedinečnou kombinaci jednacích, společenských, gastronomických a ubytovacích služeb. Luxusní SPA Hotel v přírodě, pár minut od centra Prahy • restaurace, wellness, fitness, svatby.

číst více
Hotel Sen

Hotel Sen

Agentura Živý Jukebox realizuje v Hotelu Sen desítky akcí ročně typu svatby a firemní večírky. Speciálně pro tento hotel máme vytvořený akční svatební balíček „Svatební den v hotelu Sen“.

číst více
Hotel Selský Dvůr

Hotel Selský Dvůr

Živý Jukebox spolupracuje již řadu let s pražskou společností SIVEK HOTELS s.r.o. V hostivařském hotelu Selský Dvůr zajišťuje naše agentura program na svatby, soukromé oslavy a firemní večírky.

číst více

Napište nám

GDPR (pro přečtení klikněte)

10 + 7 =