Ondřej Pech

Herec, filmař, dabér, moderátor a svatební koordinátor Ondřej Pech je nejen pro svou dobrou angličtinu vyhledávanou osobností na firemní eventy a další párty.

Pravidelně jste ho mohli vidět v českých seriálech Ulice, Modrý kód, Slunečná, Ordinace v růžové zahradě, Světlu vstříc nebo Rodinné případy.
Pro zahraniční produkci si zahrál ve snímkách Clay´s POV (Kanada), Hunting (Čína), Surat dari Praha a Negeri van Oranje (Indonésie) a v roce 2016 si  zahrál v českém thrilleru Dana Pánka Taxi 121.

Pro svůj charakteristický hlas si Ondřej Pech našel uplatnění také v dabingu a v současné době má za sebou desítky voice-overů do reklam a pro amerického poskytovatele filmů a seriálů on-line Netflix kde pravidelně dabuje seriál Black Mirror.

Hraje ve videoklipech Láska – Pane, Flattus – Hoříš, Smrtislav  – V noci se mi zdálo a úspěšném klipu kapely Chinaski – Láska a data ztvárnil hlavní roli sochaře.

V posledních letech spolupracuje jako moderátor s hnutím Milion chvilek pro demokracii, kde například moderoval demonstraci na Václavském náměstí. A společně s kolegou Ondřejem Lechnýřem pravidelně moderují hudební festival Čeřínek.

V pražských divadlech si Ondřej Pech zahrál například ve hře Lotrando a Zubejda v režii Libora Jeníka (Divadlo Bez zábradlí). Hostoval ve Vinohradském divadle D21. Zahrál si hlavní roli Radúze v představení Radúz a Mahulena.
A na divadelních přehlídkách obdržel za své výkony i několik ocenění například za roli Mefista v inscenaci Dvě duše v sobě.

 

 

Další fotografie

Napište nám

4 + 5 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.