Nikola Orozovič a 3-2-1 JEDEM!

Nikola Orozovič - zivyjukebox.cz

Nikola Orozovič a jeho impro talk show 3-2-1 JEDEM!

3-2-1 JEDEM! Ojedinělé spojení talk show a improvizovaných scének baví české diváky už 8 let a může se stát netradiční ozdobou vašeho firemního večírku či teambuildingu, ale také soukromé oslavy nebo být součástí doprovodného programu na svatbě i jakékoliv jiné akci. Moderátor Nikola Orozovič a talentovaní improvizátoři ze souboru Just!Impro rozechvějí vaše bránice a zároveň vám umožní poznat zajímavého hosta při rozhovoru i v nečekaných situacích. Důležitou součástí celého představení je také samotné publikum.

 

Proč 3-2-1 JEDEM zazáří i na vaší akci

  • Originální zábava: Spojení improvizace a talk show je jedinečný umělecký koncept, který nikde jinde nezažijete.
  • Téma na míru: Jakého tématu se budou improvizační scénky týkat, rozhoduje host i diváci – může se tedy přizpůsobit oblasti, ve které působí vaše firma, anebo tematickému zaměření akce.
  • Zajímavý host: Hosta můžete navrhnout sami – třeba vašeho generálního ředitele nebo kohokoliv jiného z firmy, novomanžele atd. Anebo hosta přivedeme my.

Objevte kouzlo improvizace!

Nebudete se nudit ani minutu! Zábavný rozhovor s hostem je prokládán improvizačními výstupy, které mohou mít různé podoby – jednou je to scénka, podruhé vyprávění příběhu, při němž se střídají žánry, potřetí dabing filmu… Téma může vyplynout ze samotného interview, jindy jej určí host či diváci, anebo se do show umně zamíchají věty, které na papírky napíší návštěvníci představení. Nikdo dopředu neví, co ho čeká – včetně samotných herců.

Impro talk show 3-2-1 JEDEM se pravidelně koná už od roku 2016. Na pódiu se objevili hvězdní hosté, jako je Jiří Lábus, Ondřej Vetchý, Iva Janžurová, Ivana Chýlková, Jiří Mádl, Liběna Rochová a řada dalších. V současně době se můžete na představení přijít podívat do Malostranské besedy v Praze a na vlastní oči i bránici se přesvědčit o tom, že se jedná o show, která nemá ve světě obdoby.

Kdo je Nikola Orozovič

Nikola Orozovič je improvizátor, herec, lektor a zakladatel souboru Just!Impro, s nímž vystupoval v Klubu Austria, Paláci Akropolis, v Černé Labuti či Švandově divadle a pravidelně hostují na velkých divadelních či hudebních festivalech, jako je např. COLOURS OF OSTRAVA. Kromě toho účinkují také v zahraničí, např. v Paříži, Berlíně, Vídni či Manchesteru. Improvizaci se Nikola Orozovič věnuje již od roku 2004 a právě v jeho hlavě se zrodil originální formát impro talk show, který vedl ke vzniku projektu 3-2-1 JEDEM.

Působí také v loutkovém souboru Tate iyumni, který hraje interaktivní představení, o jehož ději rozhodují malí i velcí diváci.

Úspěšná představení

Napište nám

9 + 14 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.