My dva a muzikál – Viola Richterová a Vojtěch Dinga

Milan Dufek a Romana Motlová

My dva a muzikál – koncertní program

Zavzpomínejte s námi na ty nejkrásnější muzikály. Viola Richterová a Vojtěch Dinga zpívají největší hity z českých i světových muzikálůDracula, Fantom opery, Bídníci, Pomáda, Rebelové a dalších. Kromě toho se dozvíte i spoustu zajímavostí o jednotlivých dílech.

Viola Richterová a Vojtěch Dinga

  • Jsme muzikáloví zpěváci, kteří se profesně potkali při prvním uvedení legendárního muzikálu Fantom opery v Praze. Kromě toho jsme oba účinkovali v muzikálech Ples upírů a Čarodějka. Od té doby společně vystupujeme na koncertech či recitálech.
  • Umíme zazpívat velkolepé árie, veselé kabaretní písničky, Goťáka i operu. Naše koncerty jsou nejen plné hitů, ale i povídání, zábavy či tance. Chcete rozvlnit boky při Pomádě a u Hříšného tance zkusit zvedačku? Vše je povoleno! A možná se i přidáme.

Naše muzikály se vejdou všude

Celý muzikál by se vám do malého prostoru nejspíš nevešel. I tak si ale můžete vychutnat muzikálové hity a nechat se unést jejich fantazií. Přijedeme, zapojíme hudbu, a můžeme to rozjet. Velkolepý zážitek zaručen!

V nabídce jsou i další hudební programy

Pokud pro vás muzikály nejsou to pravé ořechové, nevadí. V nabídce našeho dua jsou i další programy – přijet za vámi můžeme třeba s vánočním koncertem nebo s programem plný filmových hitů. Vždycky se domluvíme a budeme se na vás moc těšit.

Napište nám

2 + 14 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.