Miloš Knor


 

Miloš Knor

Komik a moderátor Miloš Knor

Miloš Knor je komik, moderátor, producent, režisér, scenárista, spisovatel, glosátor a básník. Vaši akci nejen odmoderuje, ale také ji může okořenit stand-up comedy představením, při kterém všem hostům rozechvěje bránici.

Proč Miloš Knor zazáří na vaší akci

  • Špičkový moderátor: S humorem sobě vlastním dokáže provést maturitním plesem i firemním večírkem, ale stejně dobře odmoderuje i seriózní akce, jako jsou například lékařské konference.
  • Mistr stand-upu: Už v roce 2007 se poprvé objevil v pořadu „Na stojáka“ a od té doby patří mezi první ligu českých stand-up komiků. Jeho celovečerní Oneknorshow trvá 90 minut, ale délku svého vystoupení může přizpůsobit vaší akci.
  • Němčinu má v malíčku: Moderování akcí zvládne nejen v českém, ale i v německém jazyce.

 

 

Téměř 20 let na scéně

Miloš Knor patří ke stálicím české komediální scény a žádaným moderátorům. Proslavil se díky pořadu HBO Na stojáka, kde v roce 2007 debutoval jako stand-up komik, od roku 2009 má své vlastní představení, které nazval OneKnorShow.

Moderoval spoustu televizních pořadů (např. zábavnou show Rande naslepo na TV Prima, vyhlášení ankety Král bílé stopy 2009 a 2010 na ČT4 nebo KnorTime na TV Barrndov). Kromě toho má za sebou moderování desítek maturitních plesů, firemních večírků a dalších akcí.

Momentálně slaví úspěchy také se svou talk show Ve víně je sranda, kam si zve zajímavé hosty. Dokáže tedy skvěle vést i různé rozhovory na vaší akci, improvizovat a vytvořit nezapomenutelný večer.

Miloš Knor

Napište nám

7 + 6 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.