Milan Dufek a Romana Motlová

Milan Dufek a Romana Motlová

Taneční pár Milan Dufek a Romana Motlová

Milan Dufek a Romana Motlová jsou profesionální tanečníci, kteří se mohou pyšnit mnoha úspěchy, zejména v oblasti latinskoamerických tanců, a to nejen v České republice, ale i na mezinárodní úrovni. Patří mezi světovou špičku v kategoriích S1 a S2 LA. Rádi zatančí i na vašem plese nebo soukromé párty.

 

Proč promění vaši akci v jedinečný zážitek?

  • Můžete si vybrat z několika variant nabídky, která sedí ke stylu vaší akce. Jedna, dvě nebo i pět tanečních ukázek.
  • Pár zvítězil v českých i mezinárodních soutěžích: Stali se mistry světa v Senior 1 La WDO 2021, mistry i vicemistry ČR Senior 1 La a mistry ČR Senior 2 La. Dostali se do finále největší a nejprestižnější  soutěže světa Blackpool Dance v kategorii senior 1 La i v evropských soutěžích WDSF a WDC.
  • Znáte z televize: Romana Motlová vystupovala také v populárním pořadu StarDance …když hvězdy tančí.

Tanečnice Romana Motlová

Narodila se ve Strakonicích a první taneční kroky se naučila už jako malá dívka od svých rodičů v jejich strakonické taneční škole. Zkušenosti sbírala rovněž ve Velké Británii, kde žila téměř 9 let. Po návratu do České republiky dále rozvíjela svou taneční kariéru. Vidět jste ji mohli mimo jiné i v televizním pořadu StarDance …když hvězdy tančí, kde tančila s profesionálním boxerem Rosťou Osičkou.

V současné době vyučuje tanec pro TK Cooldance, vede taneční  pro mládež i pro dospělé a dělá taneční kurzy pro veřejnost. Učí v rodných Strakonicích, kde má TK Čtyřlístek a společně s Milanem Dufkem vede taneční  pro mládež. Rovněž vyučuje sportovní tanec a tanec pro veřejnost v TJ Sokol Zbraslav

Tanečník Milan Dufek

Milana Dufka můžete znát coby tanečního mistra ve Strakonicích, kde společně s Romanou Motlovou vyučuje taneční pro mládež. Zároveň učí soukromé a skupinové lekce v Příbrami i v Praze.

Společně vytvoří Milan Dufek a Romana Motlová roztančený doprovodný program s ukázkami latinskoamerických tanců i pro vaši akci.

Napište nám

12 + 3 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.