Melody quartett / trio / duo

Melody Quartett

Moderní smyčcový kvartet Melody Quartett

Melody Quartett je moderní smyčcové kvarteto, které vystupuje nejen na koncertech, ale zpestří i vaše eventy, rauty, svatby, firemní i VIP večírky či kongresy. Profesionální hudebníci vám mohou zahrát také jako duo či trio. Vychutnejte si moderní repertoár v klasickém podání.

 

Proč Melody Quartett zazáří na vaší akci

  • Pestrý repertoár čítající cca 250 skladeb: Soustředí se především na filmovou hudbu a smyčcové covery moderních písniček. Doba účinkování je 1–5 hodin.
  • Špičkoví muzikanti: Profesionální hudebníci působí v Národním divadle v Praze, Hudebním divadle v Karlíně a orchestru ČNSO.
  • Členové Melody Quartett cestovali po celém světě a vystupovali se slavnými českými i zahraničními hvězdami (Rod Stewart, Sting, Andrea Bocelli, Ennio Morricone, Vanessa Mae, Karel Gott, Lucie Bílá, Lucie, Olympic…)

Na společném pódiu s hudebními velikány

Uskupení Melody Quartett je momentálně součástí kapely Václava NOIDA Bárty, ale v minulosti členové doprovázeli také například Janka Ledeckého, Petra Koláře či kapelu Vesna. Natáčeli smyčce na CD pro Chinaski, Miro Žbirku a Petra Koláře a stále častěji natáčejí také hudbu k filmům. Od roku 2008 do 2011 byli součástí projektu VIVALDIANNO.

Nabízí i vlastní koncertní projekty, především filmové, muzikálové, operetní, klasické a také výchovné koncerty pro MŠ i ZŠ. Na vyžádání jsou schopni vystoupit jako čistě dámské kvarteto.

Hledáte hudbu na svatbu? Melody Quartett je to pravé!

Chcete-li kráčet k oltáři za romantického doprovodu smyčců, Melody Quartett vám váš svatební sen splní – vyberte si smyčcové duo, trio nebo dokonce kvarteto, anebo různé variace: například housle v kombinaci s klávesami, cellem, harfou, kytarou, anebo klávesovo-smyčcové trio i se zpěvačkou. Zpestří nejen váš obřad, ale zajistí i hudbu ke svatební hostině a zahrají k celovečernímu tanci.

Melody Quartett

Napište nám

15 + 5 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.