MC Eric

Sbíral první zkušenosti jako DJ už v letech 91-94, tehdy ještě jako člen DMC klubu Bratislava, takže samozřejmě ještě s gramofony a vinylovými deskami. V letech 94-97 se proslavil jako člen slovenské taneční skupiny MADUAR (Do It, I feel good, Anjel), pak jako polovina známého dua MC Erik & Barbara (s hity jako U cant stop, Keď príde láska, Sen, Save the jungle, Summer Nights). V roce 2000 se vrací ke své DJ profesi. V roce 2010 vydal se svou bývalou kolegyní Barbarou CD remixů největších hitů – MC Erik & Barbara – „2010“.

Aktuálně vystupuje se svou novou zpěvačkou Ivanou Poláčkovou ve formaci MC Erik feat Ivana, s repertoárem sestaveným ze svých známých hitů z dob působení ve skupinách Maduar a MC Erik & Barbara. Mezi své úspěchy posledních let řadí vystoupení na velkých akcích jako 90’s Explosion nebo We love 90’s po boku hvězd jako Dr.Alban, Whigfield, Ice MC, E-Rotic, Twenty 4 Seven, East 17, Fun Factory, Snap, Loona, 2 Unlimited, Haddaway, Mr. President, Masterboy, Captain Jack…

MC Erik působí jako DJ v Praze, ale hostuje také v různých klubech jak v Čechách, tak na Slovensku. Jako DJ nikdy neměl vyhraněný styl, preferuje komerční taneční produkci a RnB, ale stejně dobře umí zahrát i oldies, 90’s, latino, pop nebo rock. Možná proto nikdy neměl výrazný vzor mezi hvězdami svého oboru. Po celou dobu své kariéry razí myšlenku, že DJ je v klubu pro lidi, co znamená umět v rozumné míře zahrát i na přání..

Další fotografie

Napište nám

11 + 4 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.