Martin Zilvar

Martin Zilvar je profesionální zpívající saxofonista, klarinetista a flétnista, příležitostný herec a moderátor.

Hudbě se věnuje od šesti let, absolvoval dva cykly oboru flétna a klarinet na ZUŠ v Opočně, po absolutoriu se dále věnoval studiu hudby soukromě a v rámci různých kurzů a workshopů, a to nejen v České republice, ale i ve Velké Británii na London Contemporary College of Music. V kapelách se prosazuje též jako kytarista, klávesista a perkusista.

Martin je zkušený a všestranný muzikant hrající hudební styly od dechovky, jazzu, přes pop, rock, R&B, funk, brazilské rytmy, dále různé moderní electro styly, až po klasickou hudbu. Jeho přirozená muzikálnost a především multižánrové schopnosti ho činí žádaným v hudebních projektech mnoha směrů. Je také často najímán jako studiový hráč na dechové nástroje. Již několik let také působí na hudební scéně jak v Čechách, tak ve Velké Británii, kde pravidelně vystupuje se svojí kapelou London Melting Pop a Divyarup Latin Band v londýnských hudebních klubech a barech.
V současné době jej v rámci uskupení Živý Jukebox můžete vidět a slyšet nejčastěji po boku kytaristy a zpěváka Honzy Roušara či pianisty Václava
Tobrmana jako součást kapely Živý Jukebox či jako doprovod skvělého Elvise from Prague. Dále například spolupracuje s kapelou Lokomotiva Petra Vondráčka a s hudebním skladatelem a pianistou Robertem Štolbou.

V roce 2017 byl spoluzakladatelem pobočky britské hudební agentury Golden Groove Entertainment v České republice, ve které dnes působí jako muzikant a manažer. Tato agentura získala za dobu jejího trvání již několik prestižních hudebních ocenění. O rok později společně se saxofonistkou Annie Black zakládá společnost hudebních profesionálů s názvem MusicDok.
Martin je také členem uměleckého souboru divadla Semafor, a to jako muzikant i herec. Během své hudební kariéry doprovázel například Naďu Urbánkovou nebo Evu Pilarovou. Vedle aktivní hudební profese se věnuje i soukromé pedagogické činnosti.

Kariéra: Hudební sdružení MaxiBand, Novoměstská Filharmonie, Back Side Big Band, Ajfr Band

Pokud hledáte na Vaši akci dechaře „srdcaře“, který Vám navíc i k tomu zazpívá, Martin je pro Vás jistě tou správnou volbou!

Další fotografie

Napište nám

12 + 14 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.