Martin Ševčík

Zpěvák Martin Ševčík

Martin Ševčík je popový zpěvák, kytarista, finalista televizní soutěže Česko hledá SuperStar III a frontman zábavové kapely The Stream. Věnuje se vlastní tvorbě, ale také je výjimečným interpretem světových i českých hitů od Beatles až po Eda Sheerana.


Proč Martin Ševčík promění vaši akci v jedinečný zážitek?

  • Zabodoval v populární soutěži Česko hledá SuperStar! Ve 3. řadě získal skvělé 5. místo.
  • Více než 15 let září na hudební scéně! Prošel různými hudebními projekty a spolupracoval se spoustou zajímavých umělců. Má za sebou vystoupení na nespočtu svateb, firemních akcí pro malé i korporátní firmy, na oslavách, městských slavnostech apod.
  • Je všestranný muzikant! V jeho repertoáru najdete skladby od Beatles, Olympic, Bryana Adamse, Rolling Stones přes Bon Joviho, Chinaski až po Eda Sheerana či Adele.

Martin Ševčík: SuperStar ho vynesla ke hvězdám

Talentovaný hudebník pochází ze severní Moravy a na začátku 3. ročníku Obchodní akademie ve Frýdku-Místku se rozhodl předvést svůj pěvecký um v oblíbené televizní show Česko hledá SuperStar III. Psal se tehdy rok 2006 a tehdy sedmnáctiletý Martin se postupně probojoval několika vyřazovacími koly. Z celkem 9 000 soutěžících získal skvělé 5. místo!

Autorská alba i rocková tour s Lucií

Po skončení soutěže se přestěhoval do Prahy, začal pravidelně koncertovat a psát vlastní písničky. Vydal dvě autorská alba a společně s rockovou formací Doctor Victor nasbíral řadu úspěchů v různých hudebních soutěžích a showcasech, dokonce společně předskakovali na turné skupiny Lucie. V červnu roku 2020 natočil videoklip k singlu „Doufám, že hvězdy jsou“.

Úspěšné duo s Tomášem Formánkem

V současné době působí jako sólista v mnoha pražských hudebních klubech a kavárnách a také je frontmanem coverbandu The Stream, kde působí mladí, ale zkušení muzikanti z Čech a Slovenska. Martin Ševčík rovněž utvořil úspěšné duo s perkusistou, bubeníkem a vokalistou Tomášem Formánkem. V agentuře Živý Jukebox můžete Martina často vidět buď s Tomášem nebo v alternaci s Honzou Roušarem. Připravuje spolupráci například s finalistou Eurovize Karelllem nebo s textařkou a zpěvačkou Patricií Fuxovou.

Kariéra Martina Ševčíka v kostce:

  • Alba: Můj barevný svět (2007), I Hate the Fall (2012)
  • Kapely: Doctor Victor (2012–2015), The Stream, DUO s Tomášem Formánkem
  • Největší úspěchy: 5. místo v Česko hledá SuperStar, předskokan na turné skupiny Lucie

 

Úspěšné akce s Martinem Ševčíkem

Napište nám

11 + 8 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.