Martin Ševčík

Kytarista a výjimečný interpret světových a českých hitů, v jeho repertoáru najde skladby od Beatles,¨Olympic, Bryan Adams, Rolling Stones přes Bon Jovi, Chinaski až Eda Sheerana či Adele. Finalista třetí řady soutěže Česko hledá SuperStar, původem ze severní Moravy.a frontman zábavové kapely The Stream.

Na začátku 3. ročníku Střední Obchodní Akademie ve Frýdku-Místku, se Martin přihlásil do televizní
soutěže Česko hledá SuperStar III, kde se postupně probojoval několika vyřazovacími koly z 9 000
soutěžících až na celkové 5. místo.

Po skončení soutěže se přestěhoval do Prahy a začal hodně koncertovat a psát vlastní písničky.
Natočil první autorské album s názvem „Můj barevný svět“, po něm následovalo druhé album “I Hate the Fall” (2012). V roce 2012 se Martin mimojiné připojil k rockové formaci Doctor Victor, se kterou nasbíral spoustu úspěchů v různých hudebních soutěžích a showcasech. Namátkou tato kapela také předskakovala na turné skupiny Lucie. V roce 2015 tuto kapelu opouští a soustředí se pouze na vystupování jeho dua a skládání vlastních písniček. V červnu roku 2020 natočil videoklip k singlu Doufám, že hvězdy jsou” a chystá se na spolupráci například s finalistou Eurovize Karelll nebo s textařkou a zpěvačkou Patrícií Fuxovou. Martin má za sebou vystoupení na nespočtu svatbách, firemních akcích jak pro malé tak i korporátní firmy či jiných akcích, jako oslavy či městské slavnosti apod. V hudbě se pohybuje 15 let a prošel různými hudebními projekty a spolupracoval se spoustou zajímavých jmen.
V současné době působí jako sólista v mnoho pražských hudebních klubech a kavárnách a v duu s perkusistou, bubeníkem a vokalistou Tomášem Formánkem a v kapele The Stream. Tato kapela je
Martinovým “coverovým” projektem, ve kterém působí mladí a zkušení muzikanti z Čech a Slovenska.
V naší agentuře můžete Martina často vidět právě s Tomášem, nebo v alternaci s Honzou Roušarem.

 

Další fotografie

Napište nám

GDPR (pro přečtení klikněte)