Marek Šolmes Srazil

Marek Šolmes Srazil - zivyjukebox.cz<br />

Marek Šolmes Srazil

Kytarista, zpěvák, učitel MŠ, vedoucí dětského klubu, skladatel, básník a spisovatel především pro děti. Markovo poslání je být na světě pro děti, dělat jim život hezčí a zábavnější. Navštěvuje knihovny, ZŠ, MŠ a tvoří zábavu pro děti na oslavách a dalších soukromých akcích. Marek se dětem věnuje dlouhá léta. Dvacet let vedl oddíl Vlčata, přes patnáct let učil v mateřských školách, učí děti na kytaru, flétnu, pořádá pro děti víkendové pobyty, tábory atd. Děti a hudba jeho svět.

Autorská tvorba pro děti

Markovým stěžejním literárním dílem jsou tři díly knih Pohádky do postýlky, které jsou prokládané písničkami. S knížkou a kytarou jezdí za dětmi a hravou formou s nimi prožívá příběh postaviček Frňka, Vaječnatky s Kropenatkou a dalších. Mimo psaných příběhů je Markův repertoár plný dětských písniček, které jsou chytlavé jak melodiemi, tak texty.

Výchovné koncerty

Speciální hudební program, zaměřený na zpěv, tanec a rytmické hry. Marek děti inspiruje a motivuje k radosti z hudby. Objeví se legendární „Japonská rozcvička“ a povídání o kytaře.

 

Empatické vystoupení

Marek je neuvěřitelně přizpůsobivý jakémukoliv dětskému publiku. Dokáže zabavit děti od těch nejmenších po starší školáky, ale jeho specializace je především pro předškolní děti a děti na prvním stupni.

Různorodý program

Máte pocit, že Vaše děti neudrží pozornost? Marek je expert na střídání aktivit, takže jsou děti neustále v pohotovosti. Během svého vystoupení malé diváky zapojuje, prokládá ho různými pohybovými hrami a zpívá s nimi písničky.

Nabídka

Koncerty, výchovné koncerty, autorská čtení s písničkami, oslavy, soukromé akce, spisovatelské dílny, vystoupení na míru.

Dospělé publikum

Marek vystupuje i pro dospělé se svými autorskými písněmi v českém i anglickém jazyce. Publikum ocení jeho poetičnost a melodičnost. Vystupuje sám nebo se svými kapelami The Ignu, I have a lion in my bed, The Ignu Underground a The Ignu Nirvana Rotvajler (vzpomínka na K. Cobaina).

Ukázky Markovo autorské tvorby naleznete také na spotify zde

Fotky z akcí s Markem

Napište nám

3 + 13 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.