Lukáš Čermák

Zpěvák a klavírista Lukáš Čermák

Lukáš Čermák začínal jako klavírista v pražských tanečních orchestrech, později spolupracoval s jazzovou skupinou Badot Quartet a orchestra, orchestrem ANIMA, orchestrem divadla ABC nebo kapelou LC Band. Nyní jej můžete slyšet jako sólového zpívajícího klavíristu převážně na firemních eventech a svatebních obřadech, věnuje se i písničkové tvorbě pro děti.

Proč Lukáš Čermák promění vaši akci v jedinečný zážitek?

  • Hvězda firemních eventů a recepcí: Jedinečné klavírní melodie doprovázené zpěvem dotvoří atmosféru na slavnostních akcích, v zámecké zahradě, lázeňském parku, na oslavách i kongresech. Široký repertoár zahrnuje české i zahraniční evergreeny.
  • To pravé pro váš svatební den: Romantické tóny klavíru jsou ideálním hudebním doprovodem na svatebních obřadech či hostinách. Lukáš používá i digitální klavír s maketou křídla.
  • Pobaví také děti: Od roku 2004 se věnuje písničkové tvorbě pro děti ve dvojici Vanda a Standa.

 

Více než 30 let úspěchů

Lukáš Čermák patří mezi zkušené muzikanty a má za sebou i řadu ocenění. S jazzovou skupinou Badot Quartet a orchestra (později The Swings) získal 3. místo na Karlovarském jazzovém festivalu. Jeho píseň „Tam, kde včera bylo doma“ získala 3. místo a Cenu novinářů v autorské části soutěže ZLÍNTALENT 2003. Má i zkušenosti ze zahraničí: v letech 1990–1992 jako zpívající klavírista v orchestru ANIMA vystupoval v německém Bad Salzschlirf. V letech 2002–2003 s kapelou LC BAND natočil několik písní, které můžete najít na Spotify či YouTube.

Další fotografie

Napište nám

12 + 7 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.