Lenka Nora Návorková

Lenka Nora Návorková

Tanečnice Lenka Nora Návorková

Lenka Nora Návorková je profesionální tanečnicí, lektorkou a choreografkou. Má za sebou více než pětadvacetiletou taneční kariéru, během níž dosáhla skvělých úspěchů jak na domácím poli, tak i v zahraničí. Stane se ozdobou vašeho večírku, plesu či jiné společenské akce.

Proč Lenka Nora Návorková zazáří na vaší akci?

  • Hvězda StarDance: V legendární televizní soutěži „StarDance… když hvězdy tančí“ jste ji mohli obdivovat už třikrát! V roce 2018 dokonce po boku herce Jiřího Dvořáka vyhrála. V roce 2021 tančila se zpěvákem Miraiem Navrátilem a v roce 2023 s hercem Markem Adamczykem.
  • Taneční ukázky s Markem Adamczykem: Oblíbený taneční pár 12. řady StarDance vám předvede 2 tance a pro zpestření vaší akce je možné zařadit i krátkou taneční školu pro publikum. Naučte se jednoduchý tanec od hvězd!
  • Taneční ukázky na míru s profesionálním tanečníkem: Lenka vám může zatančit také s několikanásobným účastníkem StarDance Martinem Prágrem nebo Michalem Necpálem. Obvykle balíček zahrnuje 2 taneční show a rovněž je možné přidat i krátkou taneční výuku pro návštěvníky vaší akce.

 

Královna tanečního parketu

Tanec provází Lenku Noru Novákovou od útlého věku 3 let, kdy poprvé okusila balet i společenský tanec – a tato láska ji neopustila dodnes. Má na kontě celkem 4 tituly Mistryně České republiky v latinskoamerických tancích, vítězství českého žebříčku a dalších českých i zahraničních titulárních soutěží. Několikrát Českou republiku reprezentovala na mistrovstvích světa i Evropy. Účinkovla také v řadě muzikálů v divadlech Hybernia, Broadway, Kalich a dalších. Své dlouholeté zkušenosti předává na tanečních workshopech a lekcích.

Taneční ukázky s Lenkou Norou Návorkovou jsou skvělým doprovodným programem, který dodá vaší akci hvězdný šarm!

Lenka Nora Návorková

Napište nám

10 + 7 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.