KJ SAX

Saxofonistka KJ SAX

Saxofonistka KJ SAX

KJ SAX je charismatická saxofonistka, která se díky svojí explozivní energii a vřelému interaktivnímu přístupu vyšvihla během krátkých 2 let na špičku českého zábavového programu. Během této doby už stihla odehrát stovky večírků, oslav, openingů i svateb v tuzemsku i v zahraničí.

 

Proč KJ SAX zazáří i na vaší akci?

  • Chválí ji ti nejlepší z nejlepších! Spolupracovala například na eventech pro Forbes nebo vystupovala pro českého prezidenta na Pražské křižovatce.
  • Má zkušenosti i ze zahraničí: Hrála v rozsáhlé produkci v luxusním rezortu na Maledivách nebo při otevírání restaurace Mycelium „barevné“ kuchařky Kamu.
  • Nezapomenutelné vystoupení plné emocí i temperamentu: „Hraní na saxofon není jen o radosti a veselí, ale i o vyjádření současného okamžiku, zintenzivnění momentu, který se odehrává. Toto hudba dokáže a strašně mě to baví,“ říká KJ SAX, která má ve svém repertoáru populární písně, ale ráda zabrousí i do různých žánrů.

Plní si své sny se saxofonem v ruce

Vlastním jménem se jmenuje Kateřina Janečková a je rodačkou z Náchoda. Když se v deseti letech rozhodovala, zda navštěvovat základní uměleckou školu a který nástroj vybrat, teta jí poradila saxofon. „Zpětně jsem jí za to neskutečně vděčná, protože zvuk saxofonu pro mě symbolizuje životní styl,“ přiznává. Hrála 12 let v symfonickém orchestru Police Symphony Orchestra, osud ji také zavál do oblasti IT, ale nakonec zvuk saxofonu zvítězil.

Během covidu se zapsala do povědomí díky svým koncertům z balkónu, a pak už to šlo ráz na ráz… Po patnáctileté pauze se pustila do hraní na saxofon a 1. dubna roku 2022 se rozhodla jít si naplno za svým snem a vplout do světa showbusinessu. A vyplatilo se! Energická muzikantka svou cestu sdílí autenticky na sociálních sítích @kj.sax a inspiruje tak tisíce lidí k odvaze nebát se udělat změnu, která povede k jejich seberealizaci.

Saxofonistka KJ SAX

Napište nám

8 + 2 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.