kaviár Pearla Caviar

Pearla Caviar – kaviár na párty

Kaviár Pearla Caviar je superpotravina s nádechem exklusivity. Díky unikátní chuti se stává vyhledávanou ingrediencí v nejlepších restauracích. Vysoký obsah vitamínů a prospěšných kyselin pak kaviár řadí mezi nejzdravější potraviny. A nesmíme zapomenout ani na jeho afrodiziakální účinky. Objednejte si kaviár i na svou párty a vtiskněte svým akcím punc luxusu…

 

Proč kaviár Pearla Caviar zazáří na vaší akci

  • Variabilita: Díky své delikátní chuti umožňuje kaviár rozmanité využití. Ať už zvolíte elegantní prezentaci na ledu, nebo necháte kaviár zakomponovat do některého z chodů vaší hostiny, výsledek bude vždy ohromující.
  • Exklusivita: S kaviárem od Pearla Caviar se můžete setkat v nejlepších českých restauracích, jako je Field Radka Kašpárka, Papilio Jana Knedly nebo Dejvická 34 Tomáše Černého. S tímto kaviárem ale pracují i špičkové restaurace třeba ve Španělsku.
  • Individuální přístup: Díky přítomnosti na českém trhu nabízí Pearla Caviar českým odběratelům velmi příznivé ceny a je schopna pro vás připravit ochutnávku před samotnou akcí. Vaši objednávku bude vyřizovat přímo obchodní ředitel společnosti.
  • Design na míru: Pokud zvolíte variantu s plechovkou kaviáru pro každého hosta, je možné dodání s vlastním potiskem. Například logo firmy pro firemní akci, nebo jména snoubenců a datum svatby pro svatební hostiny.

Kvalitní eticky produkovaný kaviár pozvedne i vaši akci

Pearla Caviar je česká firma zaměřená na etický a udržitelný chov jeseterů a šetrnou produkci kaviáru. Při sklizni kaviáru je využívána unikátní technologie, díky které není nutné ryby zabíjet. Jeseteři se tak už pár minut po odebrání vajíček nezraněni vrací do vody.

Veškerý kaviár pod touto značkou pochází z kontrolované farmy v Polsku, firma nenakupuje žádný další kaviár ani neprodává svůj kaviár jiným značkám. Chov ryb na farmě probíhá zcela v souladu s principy udržitelného a ekologického chovu, s rybami je zacházeno šetrně, v chovu se samozřejmě nepoužívají žádná antibiotika. Veškerá manipulace s rybami probíhá ručně a odebraný kaviár je pečlivě tříděn.

Kaviár od společnosti Pearla Caviar je charakteristický kuličkami s pevnou strukturou, které umožňují variabilní využití. V nabídce je verze malossol s nízkým obsahem soli a verze gourmet, která je výraznější a slanější

Ochutnejte luxusní kaviár

Napište nám

15 + 14 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.