Jaromír Adamec

Zpěvák a hudebník Jaromír Adamec

Jaromír Adamec je zpívající kytarista a muzikálový herec, který vystupuje již mnoho let. Mezi jeho oblíbené hudební programy patří mimo jiné i pásmo „Pocta Waldemaru Matuškovi“. Do repertoáru hudebníka se dále řadí také Tom Jones, Frank Sinatra, Elvis Presley, Karel Gott, Eric Clapton, Beatles a mnoho dalších.

 

Proč Jaromír Adamec promění vaši akci v jedinečný zážitek?

  • Walda jako živý! Jaromírovou velkou vášní jsou zejména písně Waldemara Matušky, což přispělo ke vzniku jeho vlastního koncertního programu „Pocta Waldemaru Matuškovi“.
  • Cover show band zahraje podle vašeho gusta: Aby si užil svou lásku k oblíbeným hitům ve stylu oldies, country, popu, ale i rocku, založil kapelu Cover band show. V jejich podání můžete slyšet hity Karla Gotta, Beatles, Heleny Vondráčkové, Queen, Deep Purple, Adele a dalších hvězd.
  • Vyberte si variantu vystoupení, která sedne k vaší akci! Jaromír Adamec vám zazpívá sólově s kytarou, anebo v doprovodu houslisty, kontrabasisty či klávesisty a cajonu. Objednat si můžete i celou kapelu (3× zpěv, ak. kytara, el. kytara, housle, klávesy, baskytara, komplet bicí). Všechny varianty je možné objednat v časech 4×45 minut nebo bloky po dohodě.

Od tvrdého rocku k opeře

Jaromírovy hudební začátky se zrodily ve valašském Zlíně, kde vyrostl na tvrdém rocku či funk-rocku coby kytarista v místních kapelách. Poslechem zrál u blues, rock ́n ́rollu či oldies, u ohně si zamiloval country a po přestěhování do Prahy začal tíhnout k muzikálu, až skončil na hodinách zpěvu operně laděné písně „O sole mio“. Jeho velký vděk za to patří prof. Lídě Nopové, prof. Zdeňku Jankovskému, prof. Josefu Rybičkovi a nakonec prof. Martě Boháčové.

Hvězda muzikálů

Ztělesňoval důležité role v předních muzikálech jako Monte Cristo (Hrabě Morcerf), Bídníci (Biskup), Casanova (Hrabě Valdštejn), Fantom Opery (Monsieur Lefevre, Don Attilio), Rocky (Gazzo, Tommy Crosetti), Iago (Senátor Brady) a nakonec Muž se železnou maskou, kde hraje mušketýra Aramise. V roce 2004 se účastnil západoevropského turné Jesus Christ Superstar v anglickém jazyce, kde hrál roli Kněze. Za svůj velký úspěch považuje účinkování v legendárním orchestru Václava Hybše jako pěvecký sólista.

Další fotografie

Napište nám

12 + 8 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.