​Jana Ježková

Moderátorka Jana Ježková

Moderátorka Jana Ježková

Jana Ježková je moderátorka, která vás provede firemním večírkem či akcí, festivaly, besedami, networkingem, můžete s ní prožít svatbu nebo třeba pokřtít svou knihu. Má svůj vlastní úspěšný podcastový pořad Baví mě být slyšet.

 

 

Proč Jana Ježková zazáří na vaší akci?

  • Vyzařuje jedinečné ženské fluidum: V Živém Jukeboxu tak doplňuje řadu mužských moderátorů.
  • Je energická, laskavá, občas trochu drzá, baví ji vést živé rozhovory a ve světle reflektorů se cítí jako ryba ve vodě.

Energická dáma mnoha tváří i schopností

Jana Ježková pochází z Valašska, ale už více než 20 let žije v Čechách. Miluje prkna, která znamenají svět, proto je členkou Divadelního souboru Bezdíkov. Hraje například sestru Lucii ve hře „Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách“ a na podzim ji budete moci vidět ve hře „Vlastníci“.

Ráda se setkává se zajímavými lidmi a moderuje rozhovory, proto založila svůj podcast Baví mě být slyšet, do něhož si zve inspirativní hosty. Pořádá také workshopy a živá networkingová setkání pro podnikatele. Koordinuje a moderuje firemní akce a večírky, moderovala například také pražský křest knihy Na cestě Věrky Švach.

Je zkrátka plná energie, kterou neváhá strhnout i publikum na vaší akci, ať už chystáte párty, event, festival nebo svatební den.

Jana Ježková

Napište nám

12 + 14 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.