Honza Mikulecký (DJ Gezicht)

Český baskytarista, vokalista, moderátor, DJ a manager agentury to je Honza Mikulecký neboli DJ Gezicht.

Hudbě se věnuje od mládí, kde působil jako baskytarista a později jako bubeník v Big Bandu Lanškroun, působil v kapelách: Živý Jukebox, One Brain, Tonny Blues Band, Kamila Nývltová, Kaia Brown, ROKA, kLuci band, Alanis Morisette Praha, Soul Colection, a spolustě dalších. Věnuje se také aktivně nahrávání hudby jako nájemný baskytarista.

V současné době působí především v kapele Vlasty Horvátha (vítěz soutěže Česko hledá SUPERSTAR z roku 2005), jako zpívající baskytarista a podílí se také na skládání a aranžování písní. Dále v kapele Lenky Slabé (česká folková legenda), také jako zpívající baskytarista.

Mimo jiné se aktivně už cca 12 let věnuje vystupování jako DJ GEZICH a moderování na různých akcích napříč celou republikou. Připravuje např. kompletní programy na svatby (od obřadu, přes odpolední zábavu pro děti až po půlnoční překvapení) nebo zajišťování kompletního doprovodného programu pro firemní eventy.

Reference:

VELIKÁ pochvala! Moc děkujeme za celou hudební produkci a musím uznat, že to byla super bomba. Všichni si DJ Gezichta chválili a popravdě, ještě nikdy jsem nezažila, aby ve 4 hodiny ráno bylo na parketu tak narváno a to řvali „ještě“. 
Veliké poděkování a snad budeme mít možnost se s Vaší agenturou ještě setkat.
Moc děkuji a mnoho dalších spokojených klientů.

Lucie Sladká
Project Manager
AutoMax group

Další fotografie

Napište nám

10 + 7 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.