Jakub Koutský – kouzelník

Jakub Koutský kouzelník a iluzionista - zivyjukebox.cz

Jakub Koutský je český profesionální kouzelník a iluzionista.
Jeho kouzelnická show je sestavena za jediným účelem, a to pobavit diváky!

Jakub je díky svému příjemnému projevu a všestrannému repertoáru častým hostem prestižních akcí, gala-večerů či plesů. Kouzelnické vystoupení je vhodné pro firemní eventy, kulturní akce, maturitní a společenské plesy, sportovní akce, mikulášské a silvestrovské oslavy, dětské dny, městské slavnosti, poutě, školní představení či mateřské školy a také pro rodinné oslavy.

Magie je jeho velkou zálibou. Je členem Českého magického svazu a Magického klubu Praha. Kouzlením se zabývá už od dětství. Ve svých 12 letech měl své první veřejné vystoupení pro děti v mateřské škole. Tehdy také připravoval s kamarády zábavný program plný legrácek, skečů a parodií reklam, který předváděl na rodinných akcích. Po několikátém vystoupení si říkal, že tomu ještě něco chybí. Vše začalo velmi nenápadně a nevinně, kdy si v knihovně vypůjčil pár knížek s kouzelnickou tématikou. Od té doby věděl, čím by jednou chtěl být.

Ve svých začátcích prošel několika českými kouzelnickými soutěžemi, odkud si odnesl různá ocenění. Tvrdě si šel za svým snem stát se profesionálním kouzelníkem. Byla to cesta nelehká a dlouhá. Jakub si prošel mnoha nezdary, ale díky rodině, která ho právě v těchto začátcích velmi podporovala, nakonec přišly první úspěchy. Jakubovi se tak plnil jeho sen a stal se profesionálním kouzelníkem. V současné době působí na kouzelnické scéně již 20 let. A jak sám Jakub říká, bez skvělého týmu lidí kolem něj, by to nebyl ten kouzelník, jak ho dnes znáte.

Jakub se věnuje magii na MAX. S maximálně profesionálním přístupem má za sebou stovky úspěšných vystoupení po celé České republice a na Slovensku. Rád svým vystoupením baví děti i dospělé publikum. Každoročně připravuje mnoho novinek, aby se mohl s kouzelnickým vystoupením vracet za stálými klienty.

Kouzelník Jakub Koutský: „Lidé se mě často ptají, zda mám vystudovanou školu v Bradavicích. Věřte, že kdyby opravdu existovala, tak bych jí určitě studoval!“

Další fotografie

Napište nám

2 + 11 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.