Jaime Garvizu

Latinsko-americký kytarista a zpěvák Jaime Garvizu

Jaime Garvizu je kytarista a zpěvák, kterému v žilách koluje latinská krev. Rozproudí i vaši akci ve žhavých rytmech latinsko-americké hudby, ať už sólově nebo v doprovodu vlastní hudební skupiny Ritmo Latino. Zažijte temperamentní svatbu, firemní večírek či soukromou oslavu!

 

Proč Jaime Garvizu zazáří na vaší akci

  • Přeneste se do jižních krajin: Zpříjemní vám posezení za doprovodu balad, ale rozproudí i živou zábavu a tanec v rytmu salsy, španělské rumby, cha-chy, bachaty nebo bolera.
  • Více než 20 let hraje v České republice, má zkušenosti i s obecenstvem v zahraničí.
  • Vystupoval na mnoha velkých akcích, například hrál i na svatbě legendární zpěvačky Heleny Vondráčkové, a spolupracoval s řadou známých hudebních osobností, včetně kapely Lucie.

Hudební talent z Bolívie

Jaime Garvizu pochází z města Cochabamba v Bolívii a kouzlo hudby objevil už ve velmi raném věku. Ve své rodné zemi se zúčastnil mnoha akcí a vystupoval s renomovanými skupinami. Od roku 1989 žije v Evropě.

Zakotvil v Praze a v roce 2000 založil první latinsko-americkou kapelu v České republice. Jeho hudební skupina Ritmo Latino se skládá z muzikantů s latinskou krví, kteří díky svým nástrojům vytvoří dokonalou jižanskou atmosféru.

Jaimeho si pro spolupráci vybraly i mnohé hvězdy. Slyšet jej můžete na dvou albech kapely Lucie a podílel se také na projektech Vivaldianno s Michalem Dvořákem.

Jaime Garvizu​ v akci

Napište nám

4 + 14 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.