HUML MUSIC

Již řadu let spolupracujeme s HUML MUSIC (prodej hudebních nástrojů Praha).

Provozovna v pražských Nuslích je autorizovaným prodejcem značek Furch, Martin a Maton.
Většina našich nástrojů, kabelů, mikrofonů, strun a další aparatury pochází právě odsud. Doporučujeme!Pro více informací navštivte stránky www.humlmusic.cz

Reference

Zvažoval jsem koupi kytary od Furcha. Moje rozhodnutí vyrazit z Liberce do Prahy se ukázalo býti správným – nejen díky skutečně vymazlenému zvuku těchto kytar, ale i díky skvělému přístupu osazenstva hudebnin, které poradilo, pomohlo a popovídalo, jak mohlo, mám bez pochyb vyřešeno. Děkuji, pánové!

Dneska jsem si udělala radost k narozeninám, právě v Huml.music. Koupila jsem kytaru značky Furch. Velmi oceňuji přístup k zákazníkovi. Dozvěděla jsem se spoustu informací o kytarách a ne jen o těch Furch. Líbila se mi upřímná a vřelá komunikace. Budu se k vám vracet, bude-li potřeba. dávám 6*.

Na prodejně mají všechny vystavené nástroje v nejlepší kondici. Kupoval jsem zde několik kytar a je to vyloženě radost – namísto probírání a ladění desítek zaprášených kytar se zrezivělými strunami a zkroucenými hmatníky si zde vybíráte z dobrých a ještě lepších kytar. Profesionalitou, vstřícností a kvalitou zákaznického servisu pánové od Humla řádově převyšují konkurenci.

Naši další partneři

Sokolovna Průhonice

Sokolovna Průhonice

Sokolovna Průhonice = místo pro Vaše akce (svatby, eventy, soukromé oslavy), to je Sokolovna Průhonice. Program zajišťuje agentura Živý Jukebox.

číst více
CZHITY.cz

CZHITY.cz

Tisíce českých písní napříč hudebními žánry. Stovky akordových značek s prstoklady. PDF ke stažení ve všech tóninách atd. To jsou stránky CZHITY.cz

číst více

Napište nám

GDPR (pro přečtení klikněte)