HUML MUSIC

Již řadu let spolupracujeme s HUML MUSIC (prodej hudebních nástrojů Praha).

Provozovna v pražských Nuslích je autorizovaným prodejcem značek Furch, Martin a Maton.
Většina našich nástrojů, kabelů, mikrofonů, strun a další aparatury pochází právě odsud. Doporučujeme!Pro více informací navštivte stránky www.humlmusic.cz

Reference

Zvažoval jsem koupi kytary od Furcha. Moje rozhodnutí vyrazit z Liberce do Prahy se ukázalo býti správným – nejen díky skutečně vymazlenému zvuku těchto kytar, ale i díky skvělému přístupu osazenstva hudebnin, které poradilo, pomohlo a popovídalo, jak mohlo, mám bez pochyb vyřešeno. Děkuji, pánové!

Dneska jsem si udělala radost k narozeninám, právě v Huml.music. Koupila jsem kytaru značky Furch. Velmi oceňuji přístup k zákazníkovi. Dozvěděla jsem se spoustu informací o kytarách a ne jen o těch Furch. Líbila se mi upřímná a vřelá komunikace. Budu se k vám vracet, bude-li potřeba. dávám 6*.

Na prodejně mají všechny vystavené nástroje v nejlepší kondici. Kupoval jsem zde několik kytar a je to vyloženě radost – namísto probírání a ladění desítek zaprášených kytar se zrezivělými strunami a zkroucenými hmatníky si zde vybíráte z dobrých a ještě lepších kytar. Profesionalitou, vstřícností a kvalitou zákaznického servisu pánové od Humla řádově převyšují konkurenci.

Naši další partneři

Sensa Fine Food Bistro

Sensa Fine Food Bistro

Kuchyně v Sensa Fine Food Bistro a služby od agentury Živý Jukebox jsou ideální kombinací na firemní večírek, narozeninovou párty nebo romantickou večeři!

číst více
HIGHLIGHT

HIGHLIGHT

Agentura Živý Jukebox doporučuje HIGHLIGHT! Perfektní volba pro firemní akce, divadelní představení, galavečery, večírky, svatby či oslavy narozenin.

číst více
Praha parníkem

Praha parníkem

Vyhlídkové plavby parníkem po Vltavě s pohoštěním a doprovodným programem od agentury Živý Jukebox jsou vhodné pro firemní večírky i soukromé oslavy.

číst více

Napište nám

8 + 7 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.