HUML MUSIC

Již řadu let spolupracujeme s HUML MUSIC (prodej hudebních nástrojů Praha).

Provozovna v pražských Nuslích je autorizovaným prodejcem značek Furch, Martin a Maton.
Většina našich nástrojů, kabelů, mikrofonů, strun a další aparatury pochází právě odsud. Doporučujeme!Pro více informací navštivte stránky www.humlmusic.cz

Reference

Zvažoval jsem koupi kytary od Furcha. Moje rozhodnutí vyrazit z Liberce do Prahy se ukázalo býti správným – nejen díky skutečně vymazlenému zvuku těchto kytar, ale i díky skvělému přístupu osazenstva hudebnin, které poradilo, pomohlo a popovídalo, jak mohlo, mám bez pochyb vyřešeno. Děkuji, pánové!

Dneska jsem si udělala radost k narozeninám, právě v Huml.music. Koupila jsem kytaru značky Furch. Velmi oceňuji přístup k zákazníkovi. Dozvěděla jsem se spoustu informací o kytarách a ne jen o těch Furch. Líbila se mi upřímná a vřelá komunikace. Budu se k vám vracet, bude-li potřeba. dávám 6*.

Na prodejně mají všechny vystavené nástroje v nejlepší kondici. Kupoval jsem zde několik kytar a je to vyloženě radost – namísto probírání a ladění desítek zaprášených kytar se zrezivělými strunami a zkroucenými hmatníky si zde vybíráte z dobrých a ještě lepších kytar. Profesionalitou, vstřícností a kvalitou zákaznického servisu pánové od Humla řádově převyšují konkurenci.

Naši další partneři

CZHITY.cz

CZHITY.cz

Tisíce správně zapsaných písní od českých interpretů Stovky akordových značek s prstoklady. PDF ke stažení ve ve všech tóninách atd. To vše naleznete na webu CZHITY.cz

číst více
MusicDok

MusicDok

Řešení pro všechny vaše starosti kolem autorského práva, účetního i profesního poradenství v businessu, brand consultingu, pojištění na míru a mnohem víc.

číst více
Volcano Complex Praha

Volcano Complex Praha

Živý Jukebox pro naše klienty zajišťuje skvělé umělce jak na svatební oslavy, dětské párty, firemní večírky, tak i soukromé akce.
Ing. Martina Kašprišin

číst více
Hotel Sen

Hotel Sen

Živý Jukebox realizuje v Hotelu Sen desítky akcí ročně typu svatby a firemní večírky. Speciálně pro tento hotel máme vytvořený akční svatební balíček.

číst více

Napište nám

GDPR (pro přečtení klikněte)

1 + 4 =