Hotel Sen

Hledáte místo pro vaši svatbu, narozeniny, firemní večírek? Kousek od Prahy je pro vás k dispozici hotel Sen a služby agentury Živý Jukebox.

Hotel Sen se nachází v obci Senohraby, která je součástí pohádkového regionu LADŮV KRAJ.
Tento malebný svazek obcí dostal své jméno podle jedné z největších osobností české kultury, oblíbeného malíře a spisovatele Josefa Lady. Autor známého kocoura Mikeše a také výtvarného ztvárnění Haškova dobrého vojáka Švejka, čerpal svou inspiraci z kraje kolem rodných Hrusic po celý život.

Poloha hotelu uprostřed krásné přírody s romantickou kopcovitou krajinou, množstvím cyklostezek a řadou přírodních, kulturních a historických zajímavostí je skvělým výchozím bodem pro vaše výlety.

Agentura Živý Jukebox zde realizuje v Hotelu Sen desítky akcí ročně typu svatby a firemní večírky.
Speciálně pro tento hotel máme vytvořený akční svatební balíček „Svatební den v hotelu Sen“, který obsahuje ozvučení obřadu, DJ na celý den a kapelu Živý Jukebox kvartet na tři hodiny.

Na videu vidíte, tak vypadalo v hotelu Sen před pár lety. Nyní je hotel prošel kompletní rekonstrukcí. Přijďte se podívat.

Naši další partneři

Fortel – Smíchov

Fortel – Smíchov

Fortel Smíchov je jedinečná restaurace s moderním designem a živou atmosférou, ke které přispívá i hudební produkce hudebníků a DJs od agentury Živý Jukebox.

číst více
Studio Big Win

Studio Big Win

Studio Big Win – nejlepší místo pro nahrávání a streamování hudby; tvorbu podcastů a audioknih; natáčení studiových videoklipů a pořádání soukromých hudebních workshopů.

číst více
Sensa Fine Food Bistro

Sensa Fine Food Bistro

Kuchyně v Sensa Fine Food Bistro a služby od agentury Živý Jukebox jsou ideální kombinací na firemní večírek, narozeninovou párty nebo romantickou večeři!

číst více

Napište nám

1 + 12 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.