Hotel Sen

Hotel Sen se nachází v obci Senohraby, která je součástí pohádkového regionu LADŮV KRAJ. Tento malebný svazek obcí dostal své jméno podle jedné z největších osobností české kultury, oblíbeného malíře a spisovatele Josefa Lady. Autor známého kocoura Mikeše a také výtvarného ztvárnění Haškova dobrého vojáka Švejka, čerpal svou inspiraci z kraje kolem rodných Hrusic po celý život.

Poloha hotelu uprostřed krásné přírody s romantickou kopcovitou krajinou, množstvím cyklostezek a řadou přírodních, kulturních a historických zajímavostí je skvělým výchozím bodem pro vaše výlety.

Agentura Živý Jukebox zde realizuje v Hotelu Sen desítky akcí ročně typu svatby a firemní večírky.
Speciálně pro tento hotel máme vytvořený akční svatební balíček „Svatební den v hotelu Sen“, který obsahuje ozvučení obřadu, DJ na celý den a kapelu Živý Jukebox kvartet na tři hodiny.

Na videu vidíte, tak vypadalo v hotelu Sen před pár lety. Nyní je hotel prošel kompletní rekonstrukcí. Přijďte se podívat.

Naši další partneři

Volcano Complex Praha

Volcano Complex Praha

Nabídka firemních akcí ve Volcano Complex zahrnuje jedinečnou kombinaci jednacích, společenských, gastronomických a ubytovacích služeb. Luxusní SPA Hotel v přírodě, pár minut od centra Prahy • restaurace, wellness, fitness, svatby.

číst více
Hotel Selský Dvůr

Hotel Selský Dvůr

Živý Jukebox spolupracuje již řadu let s pražskou společností SIVEK HOTELS s.r.o. V hostivařském hotelu Selský Dvůr zajišťuje naše agentura program na svatby, soukromé oslavy a firemní večírky.

číst více
Panství Dlouhá Lhota

Panství Dlouhá Lhota

S Živým Jukeboxem jsme u nás na Panství ve Dlouhé Lhotě navázali spolupráci hned při první svatební sezóně, kdy jsme začali využívat jejich pestrou nabídku služeb.

číst více

Napište nám

GDPR (pro přečtení klikněte)

11 + 10 =